Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudott ülni a babátok?

Mikor tudott ülni a babátok?

Figyelt kérdés
Láttam több 4 hós babákról karácsonyi fotókat, ahol cuki kisrucuban ülnek a gép előtt. Ők vajon tudnak ülni, vagy ültetve lettek? Így pár kép erejéig gondolom nincs vele probléma, csak nem tudom, hogy ez már maguktól mehet nekik esetleg vagy segítséggel? nekem most3 hós, ha a 4hósoknak maguktól megy, talán neki is fog karira :)
2016. dec. 9. 12:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7 hónaposan ült.
2016. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
7 honaposan allt fel butorokba kapaszkodva, es egybol leult magatol. Sosem eroltettem. Fraszt kaptam, mikor 6 honaposan meg nem ult, es mondtak, hogy gyorsan tanitsam...
2016. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Altalaban 2-3 honap kuszas/maszas kell ahhoz, hogy megerosodjenek az uleshez, nalunk ez 6,5 honapos koraban jott el, onnantol tudott megtamasztas nelkul stabilan ulni magatol, de ez eleg korai, ennel kesobb szoktak tudni ülni altalaban.
2016. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!