Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátok miket...

7 hónapos babátok miket gagyarászik már?

Figyelt kérdés
Nálunk: tetete, vavava, bababa, nene, jajajajaj, tutee, vagy tutőőő, tütütü, ananana a menő.
2010. máj. 2. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam egyenlőre mammamázik és babbabázik! Meg sziszeg mint a kígyó!!!! Mondjuk neki most jött vissza a hangja, 3,5 hósan elkezdett aktívan mozogni, és 3 hónapra szó szerint megnémult!!!


*Sz*

2010. máj. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) A sziszegés nálunk is megy, meg a brrrr fújkálás. :)
2010. máj. 2. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:
az én babám is 8 hós lehetett mikor hallottam a hangját mert addig kúszott,mászott felállt...aztán bá-bábá...memememe,,és szintén sziszeg....
2010. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hammamm, baba, mama, papa, apa, hoppá, fúúúúú, ilyesmi :-) 7 hós
2010. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik reggel bementem a szobájába, kisfiam sehol. Bemászott a pelenkázó lap alá. Hanyatt feküdt, ujja a szájában, kezében az egyik alvós rongyi. Elhúztam a pelenkázólapot, hogy lássam az arcát, erre mint aki lebukott, gyorsan kihúzta a szájából az ujját, és ezt "mondta": Ajjjaj... Olyan édes volt, nagyon jól jött ki. :)

Ő is sziszeg, olyan, mintha selypítve azt mondaná, hogy essssz, és még a nyelvét is kidugja közben. Ezen kívül bábábábábá (illetve időnként mintha azt mondaná, hogy blábláblá), nenenene, vávávává, tttettte, és csukott szájjal olyan hangot ad ki, mintha hasbeszélő lenne, és azt mondaná, hogy ögggö. És persze megy a nyálfújkálás ezerrel (na meg kaja közben játékként köpködés). Mókás, mikor telibe találja a szemüvegem. :)

2010. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hihi, Kedves utolsó, jót nevettem! Tényleg mókás lehetett a pelenkázólapos szitu! :):)

Na igen. Ez lehet korral jár mert az én lányom is és a többi hasonló korú kisbaba is kaja közben imád fújkálni. Így céklát akkor kap, ha piros ruci van rajta mert a fehérrel már megjártuk, hiába az előke... :D:D hihihihi és még hozzá vigyorog is.

2010. máj. 2. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!