Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek késő egy negyvenes...

Szerintetek késő egy negyvenes pasinak nősülni és első babát vállalni?

Figyelt kérdés

Huszonéves korom óta egyszerűen nem sikerül társat találnom. Vagy olyat akinek már több gyermeke is van, vagy elvált és csalódott és csak szeretőt akar. Több ilyen nőhöz volt már szerencsém de ilyet nem akarok. Vagy ez a normális a mai világban?

Van más is hozzám hasonlóan így?


2016. dec. 12. 03:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Dehogy. Rád vágynék.
2016. dec. 12. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Na. Viccen kívül, nem az. Ha megállapodtá, szeretni, élvezni fogod.
2016. dec. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem késő egyáltalán, viszont lehet az igényekből kissé le kéne faragni. Korban 35-40 év közötti nő illik hozzád és meg kell mondjam, aki nő létére ennyi idősen még szingli, avval valami nem stimmel. Mondjuk ez a másik nemre is igaz, szóval pillants magadba kicsit.
2016. dec. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem késő. És ne hidd, hogy nincs rendben veled valami. Mi is a férjemmel elég későn kerültünk össze. Így alakult az életünk. Szerintem/tünk jobb később szülővé válni egy stabil kapcsolatban, mint fiatalon egy nem jó kapcsolatból aminek úgyis szakítás a vége. Ilyen barátunk is van. Most már bánja, mert a kislányával egészen más a kapcsolata mint a most már boldog stabil kapcsolatából született kisbabájával. Mondta is hogy mennyi mindenről lemaradt így higy csak "hétvégi" apuka lett.
2016. dec. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Mert akik fiatalon kerülnek össze, azok tuti éretlenek a szülői szerepre és úgyis szakítanak ugye? :D Akik meg 30 felett találkoznak az mindenre garancia ám........ :D

Akárki akármit mond, valami nincs rendben avval aki 40 évesen is egyedül van. Annak rendszerint oka is van. Biztosan vannak rendes emberek is akiknek így alakult, én egyet ismerek a több százból. A többi szimplán csak hülye. ;)

2016. dec. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem is általában valami gond van,ha egy ennyi idős nő vagy férfi egyedül van.

De saját ismerettségi körömben sokféle ember van. Van,aki nehezen ismerkedik,van aki rossz házasságban él,mégse válik.

Ém is -rossz kapcsolatos szültem az első fiatalon. 3évet szenvedtem hátha... külön mentünk,megismertem mostani párom. Van közös gyerek is,25 évesen gyerekkel is kellettem egy 31éves férfinak,akit elötte csúnyán átvert egy 43éves nő,6éven át...

Tehát ő is,én is rossz kapcsolatra pazaroltuk az éveket.


Neked korban 35 -40-es kell. Itt mind vagy házas,vagy egyedülálló gyerekkel,vagy ha egyik se,akkor karrierista vagy még mindig bulizik.

2016. dec. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%

Mennyire negyvenes pasi? Ha közelebb van az 50hez, mint a negyvenhez, akkor szerintem túl idős hozzá.


A megállapodással semmi gond nincs, 60 évesen is lehetsz szerelmes. Egy kisbaba felneveléséhez számomra túl idős vagy. Majd 70leszel, mire leérettségozik. Szerencséd lesz, ha megéled azt a kort.


Én a helyedben elvált kisgyerekes nő gyermekén élném ki az apáskodást. Amúgyis is nehéz korban hozzád illő 40körüli nőt megfogni és rádumálni egy kisbabára.

2016. dec. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem igen, késő.

Leírom azt is, hogy miért.

A szüleim későn ismerkedtek meg, és nem is jöttem össze hamar. Anyám 40, apám 42 volt, mikor világra jöttem.

Egész életemben küzdöttem azzal, hogy hatalmas köztünk a generációs különbség. Mikor én 10 éves voltam, akkor anyám és apám se volt már fiatal. Sose mentünk kirándulni, nem focizott vagy játszott velem soha egyikük se. Egyáltalán nem volt türelmük ennyi idősen egy gyerekhez, egy kamaszhoz még kevésbé. Rettentően sokat szenvedtem emiatt, és irigyeltem azokat, akinek a szülei még fiatalok.

Aztán 14 voltam, mikor apu meghalt.

Innentől csak nehezebb lett minden, főleg úgy, hogy anyám már rokkantnyugdíjas volt előtte is.


Van egy barátnőm, neten ismertem meg, neki is hasonló korú szülei vannak, még mindketten élnek.

Azért ismerkedtünk meg egy fórumon, mert amíg más érettségi után kirepül és éli az életét, mi beteget ápolunk: ő kettőt, én egyet.


Az a baj, hogy biológiailag nem vagy túl öreg, hogy gyereked legyen, tehát létrehozni még sikerül. De innentől jön az, hogy meredeken zuhan az egészséged, az állóképességed. Te se fogsz 50 évesen négykézláb menni egy kisgyerek után, meg építőkockázni a szőnyegen, nehogy azt hidd!


A másik oldala: hasonló korú nőt kéne találnod, akinek még nincs gyereke. Márpedig akármilyen csodás az orvostudomány, akkor sem a legjobb 40 körül szülni az első gyereket. Pl. a Down-kórra sokkal több esélye lesz, de más genetikai betegségekre is. Te örökítő anyagod se olyan már, és a nőé se.


Ha pedig fiatalabb nőt keresel, aki még ideális korban van a családalapításhoz, akkor kösd föl a nadrágod, mert egy 25 éves nő nem fog akármilyen negyvenessel összeállni.

2016. dec. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Jézus ereje, miért gondolja mindenki, hogy 50-60 éves embereket már temetni kell?? Persze, utolsó, tök szomorú, hogy neked ilyen rossz állapotban voltak a szüleid, de ezt nem a koruk indokolta... Engem anyukám 35 évesen szült, már sokadik gyereke voltam ugyan, de az akkoriban a 80-as években későinek számított így is. Most 63 éves, és tök aktív, most lett nyugdíjas, úton van az első unokája, és szerintem ő lesz a legpörgősebb nagymama a világon. Pedig nem sportolt soha, viszont normálisan élt mindig, nem piált, nem evett szar kajákat stb. Nyilván genetika meg szerencse is, de ha minimálisan figyelsz magadra, akkor semmi gáz nincs azzal, hogy 60 éves vagy, amikor a gyereked 20... Borzasztó ez a közgondolkodás, hogy 50-60 felett megáll az élet komolyan.
2016. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem keso, de tegyel le az igenyekbol, mert ennyi idosen a nok vagy elvaltak gyerekkel, vagy az a fajta amelyik nem akar gyereket.


Nem mondom, hogy gond van veluk,mert ez nem mindig igaz. Tobb egyedulallo , gyermektelen 35-40 evest ismerek, de ok nem is akarnak igazan senkit. ( az vajon veletlen, hogy mindegyik 100 kilo korul van ? )


En 36 vagyok, egyedul egy kicsivel, es remelem talalok meg majd valakit, de azert lassuk be a 40 eves ferfi korosztaly eleg lerobbant, ivos,vagy nem ad magara.

2016. dec. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!