Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek a helyemben szobai...

Vennétek a helyemben szobai hintát?

Figyelt kérdés

Novemberben született a kisfiam. Azon gondolkozom, hogy vegyek-e neki egy ajtóra szerelhető hintát. A házunk mellett van egy játszótér. Szerintetek megéri venni? Ki tudnánk használni? Vagy csak pénzkidobás lenne? Na úgy döntök, hogy veszek, ti milyet vennétek a helyemben?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. máj. 2. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vettem, nálunk is a ház mellett van játszótér.A lányom a játszótérit szereti a szobai csak porosodik.
2010. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden olyan játék praktikus, ami leköti a kicsi figyelmét, és ahol biztonságban hagyhatod, amíg végzed az otthoni teendőket.


Nekünk bölcsőhintánk volt, és jókat aludt benne a lurkóm. Főleg akkor volt hasznos, amikor fájt a hasa, mert az meg tudta néha nyugtatni őt.


A felakasztós hinta azért jó, mert ha a konyha mellé akasztod, tudod őt hintáztatni akkor is, amikor közben fő a tűzhelyen az ebéd. A fontos, hogy olyan hinta legyen, ami teljesen biztonságos, amiből nem tud kiesni.


Mivel az én kisfiam két éves, és a mai napig "hintabolond", ezért én személy szerint javaslom a hintát. Persze minden gyerek más, ezért biztosra nem mehetsz, de ha mégsem válik be, még mindig el tudod adni a Vaterán...


Hogy milyet vegyél, nem tudom, hiszen rengeteg fajta van. Nézelődj, és utána dönts!

2010. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt kiskoromban és imádtam:) nagyon szomorú voltam, amikor már nem ülhettem bele, mert nem bírt volna el:( de addig minden nap:D azon tanultam meg hintázni.. amúgy nálunk is itt volt a ház előtt egy játszótér, de ott pl télen nem lehet hintázni. Sajnos képet nem találok róla a neten, de nekem fa volt, nem ezek a belebújosak, hanem rá kellett ülni meg volt hozzá kapaszkodó is 4 oldalról.. nem tudom jobban leírni bocsi:S
2010. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szeptemberben született a kislányom.Annyira szeret hintázni, hogy apa ma elment, és vett egyet itthonra (pedig a játszótér itt van 100 méterre).Igaz használt, de egy ezrest megért.Olyant hozott, aminek van háttámlája is.Épp most szereli fel.Szerintem nagyon hasznos.Legalább itthon is tudunk hintázni.
2010. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha most születne a babám, akkor én Adamo hintát vennék, mert azt már újszülött kortól lehet használni. Amúgy, ha már ül a baba, tökéletesen megfelel a kb. 2000 Ft-ért kapható műanyag, belebújós, ajtófélfába fúrhatós hinta. Mi vettünk egy állványos hintát 20.000-ért, rengeteg helyet foglal, mert nem lehet kicsire összecsukni, szóval csak a sarokban áll és a 20 hónapos fiam ritkán ül bele. Pedig szeret hintázni, csak nekünk is macera elővenni, kinyitni azért a 10 percért... Szóval már okosabb lennék, de talán a tesó jobban fogja értékelni, vagy ezt eladjuk és veszünk egy másikat. Ja, volt a fiamnak rugós ugráló hintája, azt imádta egészen addig, míg biztosan nem tanult meg járni.
2010. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátainktól kaptunk egy műanyag, beleültetős felfúrható hintát. A kisfiam még nem ül, de amint fog, biztos feltesszük neki. Nekem meg a hugomnak is volt kiskorunkban és anyukám szerint nagyon imádtuk, alig lehetett kivenni belőle. Szerintem megéri venni egyet, már lehet kapni 1-2 ezer forintért, akár használtan is.
2010. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Eldöntöttem, veszek egyet. De most már megvárom, hogy biztosan tudjon ülni és a konyhában fogom felfüggeszteni. :)
2010. máj. 2. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!