Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinalok rosszul? Mar...

Mit csinalok rosszul? Mar mindent megprobaltam. Akiknek ejszaka rosszul aludt vagy felcserelte a napszakokat mikorra lett jobb es mitol?

Figyelt kérdés
11 hetes a babam.Masodik naptol hasfajos volt es valtozott mindig az idoszak.Kap teat mindenfele cseppet.Napkozben 120 ml korul iszik tapszert.Kaki reggel szokott lenni tizorai kozben.Este viszont fel 10 korul rajon valami es nem alszik.De mar nem tudom hogy hasfajas, hiszti vagy mi lehet.Mar mindent probaltam:simogattam enekeltem kisagyba tettem, mellettem aludt; szobat csereltem puha takarot tettem a hasa ala de semmi sem mukodik.Csak sir, a labaval mintha futna vagy huzza fel a kezezel "kaparja" a feje alatt a pelust es ezt minden este fel tiztol ejfelig.En mar majd elalszom de de o nem.Pedig ringatom ahol szinten fesziti magat es ha elis alszik fent van amint leteszem.Mivel hason "tornazik" csak buggyan ki a tejcsi nemgyozom torolgetni.Ejfel utan ha elalszik nehezen sokszor keresi a cumit ha odaadom csak forog vele jobbra balra jobbra balra de gyorsan.Nem ertem miert nem alszik el este nyugodtan es miert alszik nyugtalanul.Mellette alszom.Napkozben szepen egyedul elalszik semmi gond vele.Tegnap kiprobaltam hogy napkozben nem hagytam sokaig aludni hatha jobb lesz este de nem.Faradt volt tette le a fejet csukta a szemet de nem tudott elaludni.Hogy lehet hogy napkozben 1 ora utan alszik el este pedig orakat fent van alvas nelkul? De nincs kedve semmihez csak sirdigal.Ti hogy birtatok? En mar nagyon faradt vagyok es ugy erzem sosem lesz jobb sose fog idoben 8 korul elaludni.
2016. dec. 15. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ehes?
2016. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármit rosszul csinálsz. Figyeld az igényeit, próbálgass mindent, hogy hogy jobb. Nekem a most 14 éves lányom volt ilyen, de ő nappal is keservesen sírt, kézben is, mindenhogyan. Három éves koráig nem aludt egyhuzamban 2 óránál többet, akkor pedig már kistestvére is volt. Nagyon nagyon nehéz időszak volt, rettentő fáradt voltam, kimerült, sokszor ideges. Mire óvodás lett, már el tudott aludni. Ma már nagyon jó alvó:-). Sok sok türelem, szeretet, törődés kell neki,és hidd el, nem lesz mindig így.
2016. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugy fekszunk le hogy elotte evett
2016. dec. 15. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Hanykor fekszetek le, hanykor kap utoljara enni, mikor kel fel ejszaka?


Miert tapszeres?

2016. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos azért tápszeres mert nincs elég teje.



A fiam is ilyen. Sir, ri mai napig pedig 10 hónapos. 3 óránként kel este még mindig enni. Este ő a nyűgkirály.

Én ha sehogyse nyugszik bár még olyan kicsi volt nem hagytam sirni. De mostanra hagyom a kiságyába mert semmi se jó neki. 3 percig sir torkaszakadtából kiveszem eszik szépen és elalszik. Sajnos ez jött be nála. Mikor olyan kicsi volt mint a tied akkor ő még nappak is azt csinálta mint veled este a kicsi. Borzasztó egy időszak volt. Ott ment el a tejem is sajnos.

Hasfájás lesz az amúgy szerintem.

Tudom sanszos de este fürdesd meg kamillába és tovább ha szereti. Ne 2 perc legyen hanem kicsit több. Nálunk néha bevalt.

De sajnos kikellett nőnie. Már alig várom kinőjje ezt a kelést is mert félek mi lesz ha még mindig fog és megszületik a tesó. Elvérzek szerintem vagy passz.

Mindenesetre te próbálj meg nem idegesnek lenni mert azt megérzik.

Mi már szétmentünk a férjemmel mert na mindegy ez hosszú de a gyerekek mindig stresszek voltak tőle meg én is és ezt érezték. Nyugalom én azt mondom. Kinövi.

2016. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mar nincs tejcsim.Utoljara 9-fel 10kor eszik es utana almos,szoritja a szemet de nem tud elaludni de ha esetleg megis 20 perc es fent van es kezdodik a "buli".olyan fel 12-12 csinalja ezt akkor jonne a kovetkezo etetes igy ha addig nem szunyokal el akkor adok neki meg enni.
2016. dec. 17. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!