Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon miért megy a hasa?

Vajon miért megy a hasa?

Figyelt kérdés
10 hetes babám egy órája sárgaszìnű folyós széklettel lepett meg ami elég szokatlan mivel tápszeres és eddig zöldszìnű széklete volt. Gondolom hasmenése lehet. Félórája evett tápszert és kb a fele már vissza is köszönt a pelusba. Ekkor lettem figyelmes a sárga székletre. Láza nincs. A kedve ugyanolyan jó és mosolyog bár nem úgy alszik ahogy eddig. Ügyeletre még nem akarok rohanni.

2016. dec. 15. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rohanni, de ha mindig kijön belőle amit evett, akkor holnap már mindenképp vidd orvoshoz, mert ilyen pici babák még könnyen kiszáradnak! Éjszaka figyeld!
2016. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg figyeld éjjel! Az én kisfiamnak még jó kedve volt amikor elkezdte a hasmenést, délután volt 3, éjjel már lázas lett, másnap fél óránként kakilt, nem evett, ami a nagyobb baj nem is ivott, vittük is kórházba.
2016. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen holnap mindenképp viszem dokihoz.

De megijesztettél..lázát nézzem éjjel vagy mire gondoltál?

2016. dec. 15. 17:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezhetem...a kórházban mit csináltak a Picuroddal?
2016. dec. 15. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem nehéz kitalálni, mit csinálnak egy kiszáradás szélén járó hasmenéses gyerekkel...


Feltöltik.

2016. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, felkelt és éreztem, hogy forró szegény. Persze kaki is volt és 39 felett mértem. Csak arra írtam, hogy ha felébred figyeld azért. Vért vettek tőle és infúziót kapott. Persze látod majd mennyire gáz a helyzet, házi gyerekorvos vagy kórház, azt mondják napi 5 kaki még oké, azért ha félóránként van kaki még a 9 hónaposnak is jobb a kórház.
2016. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod 😊 hálás vagyok.

Most újból evett 2szer 60ml tápszert. Jobbnak láttam megfelezni és 15perc különbséggel adtam oda. Büfizett szépen. Eddig csal pisis pelus volt. Kaka nem és láza sincs pedig néztem 2szer.

2016. dec. 15. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!