Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám nem szeret a...

6 hetes babám nem szeret a kiságyában aludni csak rajtunk. Mit tegyek? Hogy szoktassam be?

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Űgy, hogy beteszed a kiságyba, ha sírás után elaludt rajtad. Mi lesz később, ha már most nem tudsz dönteni !
2016. dec. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ötleteket szerettem volna kérni, nem kioktatást!
2016. dec. 19. 08:47
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Határozottan leteszed, és mellette ülsz, simogatod a hátát, énekelsz neki - el fog aludni! 2-3 nap alatt megszokja és nem fog sírni. Ma kezdd el, minél később teszed, annál nehezebb.
2016. dec. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Nincs is szukseged kioktatasra..szerintem nincs baj ezzel,nem masnak kell cipelni,altatni a gyereket,hanem nektek..es ilyenkor pihenhetsz te is vele,ha nektek jo,ne engedd magad elbizonytalanitani..3 gyerekem van,a legkisebb most van épp ebben a korban.mi mindig ugy csinaltuk/csináljuk,hha elalszik megy a kisagyba..tehát már mindig ott ébred,szépen lassan mindig beszoktak az agyukba,siras nélkül...plusz ami most meg bejött,hogy hasra teszem le magamról...
2016. dec. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem aludhat veletek ? Sok, fejlettebb országban nem divat a babát bevágni a kiságyba. Nem ok nélkül. A szex szánalmas kifogás. Nemcsak este az ágyban lehet. Amelyik pár ennyit nem bír megoldani, az meg is érdemli a válást.
2016. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
haha, utolsó, te mekkora egy b@rom vagy :D gondolom a férjed már rád sem néz...vagy olyan fáradt már, mert dolgozik, hogy neked legyen mit enned, míg otthon vagy és még este se tud normálisan aludni mert köztetek a gyerek...taps-taps....
2016. dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a hozzászólásokat. Hidd el a szex az utolsó amire mostanában igényemvan..Engem nem zavarna, hogy velünk alszik az ágyban, de kicsit később. Még iszonyú picinek látom és nagyon félek, hogy ráfeküdnék, megütném stb. Nagyon rossz alvó vagyok, álmomban csapkodok, rugdosok, felriadok..szóval jobb lenne neki a kiságyban egyelőre tuti.
2016. dec. 19. 10:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Úgy érzem , hogy nem oktattalak ki, hanem tanácsot adtam. Mi is így csináltunk két gyerekünkkel. A szívemen elaltattam és utána letettem a kiságyba.Valóban ilyenkor kell rászoktatni, mert később nehéz lesz. Sőt, ha sírt nem a teát és a cicit nyomkodtam a szájába,hanem simogatva altattam vissza.Már 3 hónapos koruktól átaludták az éjszakát. Először este 11- reggel 5 ig és fokozatosan tolódott ki az időpont.
2016. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jajj hagyjuk már a "mi lesz később ha már most" kioktatásokat. Mindenre rá lehet húzni egy pro és kontra érvet, nem kell az amúgy is stresszel első babás anyukákat még ezzel is fárasztani.


Nálam is ugyanez volt a helyzet. MINDENT megpróbáltam, hogy a kiságyban aludjon. Éjszakákat sétáltam át vele, letettem mire végre elaludt majd 5 perc múlva ébredt. Órákat üvöltött ha hagytam sírni, soha nem adta fel, már kékült és majd elájult az oxigénhiánytól. Kb 4 hónap alvatlanság és az idegösszeomlás szélén úgy döntöttem együtt alszom vele, mert már muszály aludnom. A babát a fejem magasságába raktam és a franciaágy másik végébe (leesni nem tudott mert fal volt ott). Közénk pedig beraktam a szoptatópárnát választéknak. Így nem volt gond mert a babámtól kb 1,5 méterre aludtam.


1 éves korában, 0 sírással szoktattam át a saját ágyára (az sem kiságy volt hanem rendes felnőttágy, soha nem fogadta el a kiságyat), csak kis nyöszörgés volt.

Második babámat már kiságyba tudtam szoktatni gond nélkül. Minden baba más és más, az én első babám után már elhiszem, tényleg vannak olyan babák akiket nem lehet kiságyra szoktatni.

2016. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!