Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem vásárolják az...

Miért nem vásárolják az emberek a használt gyermekholmit, ha tényleg jó áron vannak?

Figyelt kérdés
Hónapok óta próbálok megszabadulni a kinőtt újszülött ruháktól, hiába szépek, divatosak, mégsem akad rá senki, bárhol hirdetem. Miért panaszkodnak az emberek hogy kevés a pénzük, ha minőséget még olcsón sem hajlandóak vásárolni, viszont kínai rucit akár többezerért is.
2008. okt. 7. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg kinőtt ruhát kaptam használtan, sőt vettem is. Csupán néhány újat vásároltam, meg amit ajándékba hoztak, az volt új. Nekem megfelel a régi is, pláne amíg kicsi, addig alig van alkalma hordani, tehát nem kopott.
2008. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem mert mindenki a legjobbat akarja a babajanak es inkabb megveszi a boltban mert latja es tapintja oket, mig hirdetesbol nem derul ki milyen szep milyen tapintasu es ido elmenni erte.....stb.... ezt sajat tapasztalatbol mondom mig egy napon beallitott hozzam egy ismerosom a kinott babaruhakkal csak amultam bamultam hogy mennyii penzt kidob feleslegesen az ember. Nagyon koszonom azota is az ismerosnek es persze nem is vasarolok azota bolban csak ha nagyon muszaj.:)

Kerdezo:teljesen igazad van az emberek csak sirnak.....

2008. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak hazsnált ruhákat vettem a babámnak , és továbbra is azt fogok. A teszveszt használom leginkább.

Ha írsz privit, lehet tudunk üzeltelni:-) Most 4 hós a lányom.

2008. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút így van. Más "élőben" látni mint képernyőn... Sosem tudhatod mire futsz rá a neten. Sajnos, igazad van, tényleg kár azokért a szép ruhákért, de nem biztos, hogy csak őszinte eladók vannak... Mi egyszer nagyon bebuktuk a netes vásárlást, azóta nem veszek használt dolgokat.

Talán több nyilvános börze kellene...

Amúgy az előttem szólóval is egyetértek, mindenki a legjobbat akarja a babájának.

Ami pedig az árakat illeti, nagyon változó. Nemrég kíváncsiságból rákerestem játszószőnyegekre... Meglepődve tapasztaltam, hogy többnyire 1 használt játszószőnyeg + postaköltség annyiba kerül mint 1 új (olcsóbbik fajta).

Az is lehet, hogy rossz helyen keresgéltem...

Amúgy ahol én lakom 1 használtruha bolt van, ahol pl.: 1 body 290 Ft. Persze, hogy nem veszem meg, ha ennyiért már újat is vehetek(pl.: a Corában).

Hallottam, hogy Pesten lehet jó dolgokat, olcsón venni, de oda meg nem éri meg bemennem, mert az útiköltség nagyjából kiegyenlíti az árakat.

Sajnálom, hogy ez van, mert lehetne sokkal könnyebb is, ha több leadási pont lenne, több helyen és egységes áron!

2008. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 4 hónapos kisfiam van...
2008. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem érgelkelnének a ruhák, ha valóban jó minőségűek!

29 hetes kismama

2008. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Engem érgelkelnének a ruhák, ha valóban jó minőségűek!"

Szia! Nem írtál email címet, hogy hova küldhetnék róluk képet :o)

2008. okt. 7. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan turik itt pesten ahol használt jó minőségű babaruhát vesznek be és azt árulják, nem külföldről behozottat. Én is ilyen helyen vásárolok. Azért érdemesebb ilyen helyen és nem a neten, mert itt megnézheted és nem csapnak be, mert manapság ez a divat sajnos.
2008. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!