Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Különlegesebb de vállalható...

Különlegesebb de vállalható fiú nevek?

Figyelt kérdés

Ezer meg ezer nevet átnéztünk. 7.hónapban járok és kb 5 név volt már ami listás volt. De egyszerűen lemondtunk róla mert végül csak nem az igazi.

Tudnátok nekünk ebben segíteni, hogy különlegesebb, szép, vállalható, nem röhejes neveket írnátok?!



2016. dec. 23. 17:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem tudom, nekem ami tucat az nem különleges, de ezt mindenkinek szíve joga eldönteni. Az én gyerekemnek sincs különleges neve.
2016. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
Medárd,Zoárd,Zente,Zénó,Zétény,Csanád,Csongor,Bercel , László,Koppány,Kende,Vince
2016. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
40%
10# vagyok , amikor mi adtuk a Zsombort es Dominikot, akkor azok nem voltak "tucat" nevek (8-11 ève) ès az Anna sem volt az (15)
2016. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%

Andor Ábel Ármin Bercel Csanád Dénes Flórián Gellért Iván Kadosa Nándor Nimród Regő Szilárd Vajk Zente


Az Anna az Árpád-kor óta tucatnév.

2016. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
Hogy pont az Anna ne lett volna tucatnév, #10/#13??😂😂 Jézusom... Minimum 16 éve zsinórban az első három leggyakrabban adott név között van. [link]
2016. dec. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Az én lányom is Anna. Nem zavart, hogy abban az évben, amikor született, 6. volt a leggyakrabban adott nevek listáján. Gyerekkorom óta terveztem, hogy így nevezem el majd a lányomat. 13 éves és sehol, soha nem találkoztunk másik Anna nevű, korban hozzá közel álló gyerekkel. Vol bölcsi, ovis, iskolás - egyetlen Anna se volt sehol. Úgyhogy a leggyakrabban adott név a világon semmit se jelent, mert lehet, hogy az országban van 800ezer, de a környéken egy se és az is lehet, hogy az őrülten ritka név, amiből a statisztika szerint mondjuk 10 van az egész országban, pont mind a környéken él
2016. dec. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
67%
Leon, Koppány, Zétény, Csaba, Lázár, Armand, Kolos
2016. dec. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Endre

Ervin

Vilmos

Dénes

2016. dec. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
67%
Csaba, Bulcsú, Koppány, Fülöp, Rajmund, Máriusz, Krisztián, Helmut, Gellért.
2016. dec. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Larion

Laurent

Adrián

Fábián

Hermann

Keán

Xavér

Bertold

Karsa

Keve

Kende

Teofil

Trisztán

Ágoston

Bonifác

Szilás

Szilamér

Eliott

Emil

Mózes

Dorián

Vendel

Mirkó

Flórián

Belián

Jámin

Izidor

Illés

Örs

Hunor

Brendon

Barabás

Simon

Henrik

Ilárion

2016. dec. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!