Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az hogy egy baba...

Normális az hogy egy baba anyatejes naponta még meg iszik egy-két deci teát? 2 honapos és az elejétől adom neki a teát!

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baba szomjas és megissza a teát, akkor miért ne lenne normális? Nekem mindegyik gyerekem kapott már ilyen idösen is teát, mert a lakásban nagyon száraz levegö volt és kellett neki a folyadék.
2010. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek/ikrek/ 2hetes koruktól kaptak inni. Igaz főként vizet. Kellett nekik, ők is lehetnek szomjasak. Nem értem miért gondolod, h ez nem normális.
2010. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem azt mondta a doki, hogy ha egy nap annyi, vagy több más folyadékot iszik meg, mint amennyi anyatejet, az azt jelenti, hogy kevés a tejem. Ilyenkor ne adjak neki semmi mást, csak tegyem mellre, hiszen az szomjoltó is. Szerintem egy két hónapos baba icipici pocakjában 1-2 dl tea elveszi a helyet a tej elől, és az nem túl jó.
2010. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
lemaradt, hogy mint amennyi anyatejet egy adagra, bocsi
2010. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Anyatejes babának az égvilágon semmi szüksége teára vagy bármi másra. Az anyatej a szomját is oltja, mellre kell tenni és kész.
2010. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Utolsó:Bocs de nem ezt kérdeztem!
2010. máj. 6. 20:52
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Minek adsz neki teát?! Tönkreteszi a bélbolyhokat! Istenem,még mindig vannak,akik teáztatják szegény kicsiket! Anyatejes babának NINCS szüksége semmi más folyadékra,teára végképp!
2010. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Engem is lepontoztak, nem szabad itt csak úgy elmondani, hogy a tea ártalmas, a hülyeség ugyanis ragadósabb. :-( Valóban árt a tea az emésztőrendszernek ilyen pici korban, még nincsenek is kinn fogai, de máris rontják azokat és még sorolhatnám...
2010. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem nem normális. De leginkább te nem vagy normális hogy egy ekkora anyatejes babát teáztatsz! Felháborító!
2010. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak a kórházban igényelte a folyadékot,amikor még nem indult meg a tejem,aztán egy gyorsabb növekedés ugrásnál,itthon is,onnan tudtam,hogy már sajnos "kevés" vagyok neki.azóta a gyerekorvos,és a védőnő tanácsára pótlásnak a tejcsi mellé kap tápszert,és megint nem iszik.csak akkor viszem magunkkal a cumisüveget,ha megyünk valahová,és esélyünk sincs szopizni,és ha sírni kezd,pár korty folyadékkal kibírja azt a negyed órát,míg kajálni tudunk.de nem is kell neki több.tényleg csak a helyet foglalja az értékes tej elől
2010. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!