Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki segitsen! Otp egészségk...

Valaki segitsen! Otp egészségkártyára milyen babaápolási termékeket tudok vásárolni a gyógyszertárban? /A tápszeren kivül, gondolok pelenkára, popsitörlőre, fürdetőre, ilyesmikre. /

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
fent van a honlapon a lista.
2010. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Konkrétumot én sem találtam fent.
2010. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam, hogy a Babé termékeket lehet vásárolni OTP Eg.pénztárival.
2010. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia

anno terhességem alatt én is feltettem ezt a kérdést.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

olvasd el a válaszokat.annyit mondanék,hogy mi mindig ott vesszük meg a testápolási cuccokat,pelust stb,ahol akciós és kérek róla számlát,azt beküldöm postán és kb 2hét múlva visszautalják a sima számlámra a pénzt.megéri,így olcsóbban jutok hozzá mindenhez.persze a pénz áll benne.

2010. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vok,még annyit,hogy a gyógyszertárban minden iszonyatos drága.pelenkát dmben szoktam venni,kiváltok egy 25%os kupont és úgy nagyon olcsó.popsitörlőt a tescoban szoktam betárazni,amikor akciós a saját márkás,nekünk az vált be.összeszoktam gyűjteni a számlákat és egyszerre küldöm be.
2010. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én a honlapon semmi konkrét dolgot nem találtam.Értem a kártyás és készpénzes fizetést is,de évekkel ezelött már jártam úgy,hogy kártyával vásároltam valamit,aztán egyszercsak jött egy számla,hogy fizessem be az összeget,mert a terméket nem lehet adómentesen vásárolni.Ezt szeretném elkerülni,azért kértem segitséget.Rossmannba szoktuk megvenni a pelust,meg szinte mindent,figyeljük az akciókat is,kuponokat is,de azt nem is gondoltam ,hogy ezeket a számlákat visszaküldhetném.A bébiital és bébiétel is rajta lehet?Néha szoktunk azt is venni.

2010. máj. 5. 09:11
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok.én bébiitalt és ételt nem mertem még visszaküldeni,mármint a számlát.de hívd fel őket és ők biztos tudják.
2010. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!