Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is úgy érezte, amikor...

Más is úgy érezte, amikor elkezdődött a dackorszak, mintha kicserélték volna a gyerekét?

Figyelt kérdés
16 hós múlt a kislányom, kb. 1 hete van ez a földhözverős dacoskodás nála. előtte is votlak kisebb próbálkozások, de nem komoly. ez viszont...teljesen bepörgött, mintha nem is ő lenne, szó szerint.
2010. máj. 4. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

:D ugyanazt éreztem mint te. Az én lányom is kb 16 hónaposan kezdte a dackorszakát.Előtte egy kis tündér volt.És mikor beléppet a dackorszakba egy kis hisztis terrorista.Isszonyat volt.Viszont nem tartott sokáig kb 2vagy 3 hónapig.De ez szenvedés volt.+ még a foga, + még beteg is volt szóval sok volt egyszerre, és én is ezt kérdeztem hogy visszakapom még a régi kislányomat vagy marad ez a kis akaratos nyafka csaj.

De örömmel tudatom : visszakaptam:)

Baromi nagy türelem kell hozzá.Ha tudsz akkor néha egy picit menj el nélküle valahova hogy feltöltődj.

2010. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, akkor ez normális, és még van remény! :)))
2010. máj. 5. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!