Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tólókaros tricikli kérdés (? )

Tólókaros tricikli kérdés (? )

Figyelt kérdés
Mennyire fontos az, hogy legyen napfénytető rajta? Kalapot mindig adok rá, kislányom 10 hónapos és egyszerűen már nem tudom a babakocsiba beletenni, mert amint beleteszem üvőlt, ki akar mászni. Jó lenne valami, amivel meg tudnám oldani a reggeli bevásárlásokat, sétákat. Sajnos menni még nem tud, csak áll, és stabilan ül. Ha valakinek van fotója is, kérem küldje el milyet érdemes venni, mert ez sem olcsó mulatság, még használtan sem, nem akarok olyat venni, ami nem jó.
2011. máj. 29. 16:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nekünk nem napfénytetős van, és nem is látom szükségét igazából. Kalap vagy sapi mindig van rajta, és ha nagyon akarsz, akár még egy kis esernyőt is rá lehet esetleg fogatni.
2011. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Mármint a gyereken van a sapi, és a triciklire lehet fogatni a kis esernyőt. :)
2011. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten zavar a napfénytető, nem látom rendesen tőle a gyereket.Mindig feláll a tricikli nyergére.Tehát amit tanácsolok, hogy nem elég a karfa, legyen biztonsági öv is rajta.
2011. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem láttam szükségesnek a napfénytetőt! Eszembe se jutott, hogy olyan triciklit keressek, amin van! Sőt inkább én is zavarónak gondoltam!


Nekünk egyébként ilyen van, a fiam nagyon nagyon imádja!!!

[link]

2011. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
A tolókar forgatható legyen azt nézd meg, különben használhatatlan. És kiesésgátlója is legyen. Mi imádjuk a mai napig, KIKA-ban vettük 13 ezerért.
2011. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ezt vettük meg. szerintem árban is jó, és imádja a lányom. Nem is a gagyi kínais, gumis a kereke, így nem zörög, a színe sem olyan vad, könnyen tolható és irányítható, a napfénytetőt egy mozdulattal lehet feltenni vagy levenni. A 4 éves lányomnak is jó még, de a másfél évesnek is tökéletes.

2011. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Mit gondoltok erről?

[link]

2011. máj. 29. 21:00
 8/26 anonim ***** válasza:

Hát én ezt nem venném meg. Nekem nagyon gagyinak tűnik.

[link]

Mi ilyet vettünk, de csak nézd meg az ülést pl. Ez szinte körbefogja a babát, támasztja a hátát. 10 hónapos a picid, neki még fontos, hogy kényelmes legyen. Ráadásul ennek gumi kereke van, ami szintén előny, mert nem zörög és simábban fut. Ha csak azért akarod megvenni mert olcsó, szerintem ne tedd. Ennél sokkal jobbakat találsz viszonylag jó áron.

2011. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ja és még azt elfelejtettem, hogy szerintem a lábtámasz is jól jön, mert nem csak lóg a lába a levegőben.
2011. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van (csak cica van rajta). Amit te néztél ott nem látom, hogy hová is tenné a 10 hónapos babád a lábát? Az, hogy lóg a levegőben az nem igazán lesz jó neki, mert egy idő után elzsibbad a lába és csak nyüglődés lesz a séta.

Nekem a tető azért volt szempont, mert még télen is küzdöttem vele a sapkával, nyáron meg ugye még neccesebb a helyzet. Most ugye már simán megfogja és kiköti és dobja el. 15 hónapos a lányom és nagyon élvezi a sétákat.

Ja! Csak jó tanácsként mondom, hogy ahhoz ne ragaszkodj, hogy zenéljen, ugyanis 1: irtózatos hülye dallama és hangereje van; 2: nekünk 2 hétre elromlott a zenélő panel benne, ugyanis nincs rajta ki-be kapcsoló gomb és a gyerek folyamatosan nyomkodta így kiégett a panel. Ahhoz meg, hogy ne zenéljen csavarhúzó kell, hogy ki vedd az elemet. (még jó, hogy vidéken voltunk kertes házban, ahol zenélhetett). Szóval én napfénytető mellett vagyok, de zene nélkül:)

2011. máj. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!