Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tolókaros tricikli csak...

Tolókaros tricikli csak azoknak a babáknak ajánlott akik tudnak járni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira jártas a témában, csak itt figyeltem fel, hogy többen is vesznek 1 év körüli babájuknak.

Hamarosan az én lányomnak is szülinapja lesz, és ez az ötlet nagyon megtetszett, csak ő még nem tud járni.Akkor még nem is érdemes ezen a nyáron meglepnem őt?


2011. jún. 15. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A tolókaros tricikli legjobb azoknak a babáknak, akik még nem tudnak járni:)

A fiam inkább gyalog jár, vagy motorozik, de egy éves korától vagy 4-5 hónapig használtuk, imádta:) Aztán tavasszal is elővettük, még mindig nagyon szeret benne ülni, csak most már próbálja hajtani, meg irányítani, így kicsit nehézkesebb a haladás:)

2011. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak a babáknak való, akik már tudnak ÜLNI!! :) Nem feltétel a járás. A főbb szempontok a vásárlásnál nálunk ezek voltak:

- legyen lábtartója, hiszen ő még tekerni nem fogja tudni (azt majd csak 2-2,5 éves kor körül, pláne, ha a pedál messze van)

- fémvázas legyen, tehát tartósabb, mint azok a csiricsáré műanyagok (na azok nekem nagyon nem jöttek be)

- legyen kiesésgátló vagy beköthető legyen

- én is tudjam irányítani, ne csak a gyerkőc

- állítható legyen a tolókar magassága, hogy nekem és a páromnak is kényelmes legyen, mivel különböző magasságúak vagyunk

- vagy gumi legyen a kereke, vagy legyen középen gumi sáv, amin gurul, hogy ne zörögjön nagyon.

Így ezt vettük meg: [link]

Ha jól láttam, már pingvines változatban nem kapható, csak zöld és kék valami más állatkával.

2011. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és első szülinapjára kapta kisfiam, és azóta is használjuk (20,5 hónapos).
2011. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és kedves második a segítségedet is, a részletes leíráshoz, és a képhez is!:-)
2011. jún. 15. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is olyan van, mint amit a 2. linkelt (pont az ő tanácsai alapján vettem meg ezt a fajtát), és nagyon nagyon imádja a fiam. :)

Szerintem nyugodtan vehetsz a lánykádnak hasonló triciklit, biztos, hogy élvezni fogja!

2011. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a Pikoló triciklit vettük meg a kislányomnak,10 hónapos volt.Nagyon élvezi ha azal sétálunk.
2011. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megerősítést, meg is rendeltem a triciklit!!:-)
2011. jún. 16. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!