Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek ajándékba a most...

Mit vigyek ajándékba a most született babának? Cumis üveg vagy pelenka

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 10:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Popsi törlő, pelenka,

Cumit én nem használok, nekem felesleges lenne. Attól függ szopik v tápszeres.

Ruha pelenka is hasznos, én kaptam melltartó betétet.

Valami kis csörgő játék, de ahhoz pici még

2017. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Le leszek pontozva, de én egyiket sem javaslom.

Cumisüvegre lehet hogy egyáltalán nincs szükség, a pelenka meg nem biztos, hogy jó.

Mindenki azt fogja írni, hogy a pelenka mindig jól jön. De szerintem csak akkor, ha tudod, pontosan mit használnak.

Fiamnak csak a Pampers vált be, és sógornőm hozott egy csomag Liberot (nekik az vált be). Hát azt hittem az egészet a kukába hajítom. Minden pelenkacsere öltözéssel kombinált volt, mert mindig minden kifolyt. (a kaki hátközépig...)



AMi jó ajándék szerintem: csuklócsörgő, rágóka, ágyra akasztható felhúzható zenélő játék, ilyesmik.

2017. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Cumisüveget én nem vinnék, már biztosan vettek neki. Pelenkát vihetsz, de én csak pl 3-as méretűt vennék, valami jobb minőségűt, azt majd biztosan el tudják használni. Kozmetikumot se nagyon, esetleg egy jobb minőségű játékot, akár olyat amit csak fél év múlva tud használni.
2017. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőleg egyiket se.

Az első 100 %-ban felesleges, főleg ha szoptat, de ha nem, akkor is, mert ritka hogy többfélét elfogad a baba.

A pelenka azpn túl hogy fantáziátlan, szintén olyan, hogy nem mindegy a márka.

2017. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
62-es ruha. Alvórongyi, majd belenő. Cuki takaró. Mintás textilpelenka, az úgyis rengeteg fogy, de a mintás drága, nem biztos, hogy magának megveszi az ember. Valami csörgőféle. Babaétkészlet, fél éves korától használni tudják, hamar elszalad az idő.
2017. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyobb méretű ruhaneműt vinnék, ügyelve arra , hogy ha belenő, milyen évszak ill. időjárás várható.
2017. jan. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Így van, semmi olyat ne vigyél, amiről nem tudod, hogy milyen fajtát használnak (pelenka) vagy hogy vettek-e már (c.üveg).

Bár még korai, de én egy csörgőt vinnék vagy egy olyan alvós kendőt, amikor egy plüss figurára kendő van varrva.

2017. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Takaro, vagy bebi jatek.

Pelenkat nem tudod mit hasznal.

Popsitorlot sem, koznetikumot sem. En pl kizarolag a netrol rendeltem egy francia markat.

Ruhat ugy, hogy jo legyen az evszakban.

De pl body, valami szep, az mindig jol jon.


Textipelenka nekunk SOHA nem kellett, portorlonek hasznaltam el ...

2017. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem jo otlet.


Jatek: cseszepiramis, textilkonyv, furdojatek.

Body, kisnadrag.


Konyvek. Gyorsan nonek:)

2017. jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 babyboom567 ***** válasza:
88%

lehet le leszek pontozva de mindegy.

4 hetes a kisfiam,4 féle pelenkát(több kis csomagot,libero,pampers, babylove,pampers éjszakai)használtunk el,és popsitörlőből(neogranormon ,liberó,aldis noname,2 féle tesco-s,babylove)és semmi probléma.Szóval én örülnék ezeknek is, sőt akkor sem haragudnék meg ha a tanácstalan látogató esetleg megkérdezné,hogy milyet használunk,hogy ne vegyen feleslegeset.

2017. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!