Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hetfon lesz 2 hetes babat fel...

Hetfon lesz 2 hetes babat fel kell ebreszteni enni ha nem ebred 3 orankent hanem akar 7 orat is alszik?

Figyelt kérdés
vagy ez normalis maris szinte ataludni az ejszakat?

2017. jan. 6. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Hát van olyan védőnő, aki szerint fel kell ébreszteni.

Nálunk is volt a családban több ilyen jó alvó baba is. Nem ébresztettük fel őket :)

2017. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Én felébreszteném. Olvastam, hogy az éhezéstől is lehet aluszékony a baba.
2017. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Én nem ébreszteném fel, azért reggelig nem fog éhen halni.

Bár erről elég eltéròek a vélemények, hogy fel kell-e kelteni, vagy hagyni kell aludni.

2017. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én nem ébreszteném akkor, ha napközben sűrűbben eszik és elfogy a "napi adag"...1-2 napig mérném a szopi mennyiségét (hacsak nem tápszeres).
2017. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
60-80at eszik egy evesre. nappal megvan a 3 orankenti eves. csak ejjel alszik tovabb
2017. jan. 6. 11:36
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Éjszaka nem szabad felébreszteni, ne legyél a saját magad ellensége!

Viszont azt mondják nappal 3 óránként egyen

2017. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem kelteném, örülj neki hogy ilyen jól alszik éjszaka. 60-80 bőven elég egy evésre.
2017. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha napközben rendesen eszik, ne ébreszd fel! Majd ha eljön a fogzás ideje visszasírod ezt. (Nem rosszindulatból)
2017. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha amúgy jól eszik és rendesen gyarapszik, ne keltegesd.
2017. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Alvó gyerkőcöt soha nem ébresztünk fel. Sajnos mi elkövettük ezt a hibát kisfiamnál mikor ilyen kicsi volt mert a kórházban rám ijesztettek hogy kiszárad meg besárgul. Aztán egyszer kipróbáltuk meddig bírja és láss csodát semmi baja nem lett, csak aludt egy jót. És hidd el ha éhes lesz felébred és sírni fog , jelzi a pocakja ha kell a tej neki. Bízz a babád ösztöneiben, nagyon jól működnek az ilyen piciknél.
2017. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!