Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Molli nevet szeretnénk adni a...

Molli nevet szeretnénk adni a kislányunknak, de a családunknak nem tetszik?!

Figyelt kérdés

Tervezünk visszamenni angliába,mert párom kint lakott 5 évig,de még nem most azonnal.

Mi jut eszetekbe a névről?

Szerintem szép és hordható.


2017. jan. 7. 13:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Így jártak, ez a ti döntésetek!
2017. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Angliában adnám, itthon nem. De ha nektek tetszik és adjátok, a család is hamar el fogja fogadni.
2017. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Angliában jó, de egyébként ott a Molli-t "Máli"-nak ejtik, így nekem már nem tetszik.
2017. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm macskáját hívták így, szóval nekem egy kiscica jut róla eszrmbe, de ettől függetlenül aranyos név, szerintem teljesen vállalható. Amúgy meg nem a családnak szülöd a gyereket, semmi joguk beleszólni.
2017. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik aranyhörcsögömnek volt Molly a neve de nekem tetszik ettől függetlenül, kislánynak is adnám.
2017. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Adjátok igy: molly és akkor nem lesz baj.

Egyébként molly (ami mizuno) a sailor moonbol, valamint molly hooper a sherlockbol.

2017. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de a "molett" szó jut eszembe, így mégse adnám.
2017. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nekem a Balu kapitányból Molly jut róla eszembe :) A kutyánkat is így hívják. Így önálló névként itthon, nem tetszik, de pl egyik ismerősöm Imola és Mollinak becézzük. Angliában viszont szerintem megállja a helyét.
2017. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én Molli vagyok és szeretem(:
2023. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!