Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom puniján van 2 piros...

Kislányom puniján van 2 piros csúnya folt. Lehet, hogy krémet kellene váltanom?

Figyelt kérdés

Gyógyszertárit használunk és szerintem ez más összetételű mint az előző! A Sudocremet is próbáltam,de semmi változás.

Melyik krémet javasoljátok?


2010. máj. 4. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi Weleda Bio Calendula babakrémet használunk. Dm-ben szoktam venni. Nekünk ez vált be a legjobban.De ha nem múlnak el pöttyök pár napon belül azért mutasd meg dokinak is.
2010. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni,hogy kb hogy néz ki? Mert az is lehet hogy gomba... Az én kislányomnak az volt és Canestennel kellett kenni.De jobb lenne azért ha dokinak megmutatnád...
2010. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2piros folt és szerintem az ekcémához hasonló...most vidéken vagyunk nem otthon és valami áthidaló megoldás kellene amíg eljutunk dokihoz!
2010. máj. 4. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem vagyok doki,de az hogy pont a cuniján van,én tényleg egyre inkább gombára tippelnék... A gomba is olyan,hogy egy vörös folt de nem szabályos a széle(mint mondjuk egy pattanásnak),hanem karimája van... Én szerintem Canestennel nem ártanál neki,ha bekennéd,de ha már nem tudtok dokihoz menni,gyógyszertárban is biztos tudnak Neked segíteni.

2.voltam

2010. máj. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha orvos látja punciját. Biztosat, csak ő tud mondani!
2010. máj. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!