Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Valentin...

Mi a véleményetek a Valentin névről? Mi jut róla először eszetekbe? Adnátok a gyereketeknek? Szerintetek szép név?

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 01:07
 1/10 anonim ***** válasza:
A Valentin nap jut róla eszembe. Nekem nem igazán tetszik, ellentétben a Bálinttal.
2017. jan. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Tetszik, adnam
2017. jan. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy adnám. Szerintem b..is. Van neki magyar megfelelője : Bálint. Az miért nem jó ? Verseny van a mai nők között, hogy ki tud cifrább nevet adni ?
2017. jan. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név, de picit lányos, ezért én nem adnám. Amúgy tetszik, egy kisfiút ismertem evvel a névvel.
2017. jan. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is túl lányos. Ráadásul becézni sem nagyon lehet úgy, hogy fiús legyen...Tina? Vali? A Bálint viszont szép név, azt biztosan adnám.
2017. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nem tetszik. Valamiért egy piperkőc anyámasszonykatonáját tudok elképzelni csak ilyen névvel. Nem adnám a gyerekemnek.
2017. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2017. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem adnam. De a Balintot sem.
2017. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a Valentin nap jut róla eszembe. Ismertem egy srácot, akit így hívtak, a beceneve pedig Walter volt. Nem adám ezt a nevet, a Bálintot viszont igen.
2017. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem túl hétköznapi, túl szürkének tűnik ez a név, emellett még külföldi is. Ezek miatt nem adnám. Amúgy nekem is a Valentin-nap szokott róla eszembe jutni. Szerintem vannak nála klasszabb nevek, de ez is jó amúgy. Szóval teljesen adható, vállalható név, csak számomra nem ez a favorit, mert vannak olyan nevek, amik jobban tetszenek ezeknél. De amúgy jó név, okés név. A jó és az egyszerű között van nekem. És már az egyszerű is jó. Azt most arra értem, hogy csak ilyen sima név, semmi extrás, de az már jó dolog, és még attól jobb egy picivel, mert olyan kellemes, könnyed névnek találom egyébként. Amúgy tényleg külföldies hatása van,de tök jó, vállalható Magyarországon is. Szóval tök okés, és szerintem ez végeredményben egy jó név, de vannak olyan nevek, amik nekem ennél jóval jobban tetszenek.
2017. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!