Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom ma így köszöntött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ma így köszöntött reggel, mégsem voltam boldog. Miért nem mondta, hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés

Egy szép idézettel, hogy örökké a szívében leszek.

Utána egy másik idézettel, hogy én nem a világ legjobb barátnője vagyok, hanem a az egész univerzum legjobb barátnője.

Majd azzal folytatta, hogy köszöni, hogy az élete része vagyok, nagyon-nagyon szeret és örökké velem szeretne lenni.


Ez szép és kedves, de akkor nem vagyok semmivel sem több, mint az összes nő, aki létezik??

Nem vagyok szép ??



2015. febr. 14. 12:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Létszíves szakíts a barátoddal. Túl normális hozzád.
2015. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

te egy hülye vagy!

Nem tudsz örülni semminek, a barátod helyében jól kidobnálak, és akkor sírj!

2015. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
ez tuti provokálás...ha mégsem akkor buta vagy...
2015. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Most, hogy ezt leírtam, tényleg hülyeség ezen fennakadni!!

Nagyon szeret, és így is szépeket írt :)

Én is írok neki valami szépet (mert sajnos most távkapcsolatban vagyunk; ezért Facebook-üzenettel beszéltünk és telefonon)

2015. febr. 14. 12:22
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Mikor ilyen kérdéseket látok, mindig eszembe jut, hogy miért is vágytam végig régi kapcsolatom alatt arra, hogy egyedülálló legyek.
2015. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok buta, de ha te így gondolod, egészségedre

Nekem ettől se jobb, se rosszabb nem lesz ;)

2015. febr. 14. 12:23
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Mekkora szemet vagy!
2015. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%

Az a legnagyobb baj, hogy csak azért akarod hallani, hogy szép vagy, mert te önmagadat nem fogadod el és önmagadat nem tartod szépnek. Az ebből fakadó önbizalomhiányt pedig másokból próbálod kinyerni, de az sohasem lehet teljes.


Ha pedig ilyen szépeket mondott rólad, akkor szerinted nem szeret téged, és nem fogad el olyannak, amilyen vagy? Felesleges kimondani, hogy milyen a külsőd, mert téged úgy szeret, ahogy vagy.

2015. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Én szépnek tartom magam, viszont nem vagyok egoista :D

És szokta is mondani, hogy milyen szép vagyok, ez ma hiányzott. Kár ilyenbe belekötnöm, a hülyeségeken veszekedni nem érdemes..........

De tudjátok, ez csak ilyen lányos nyávogás :D

2015. febr. 14. 12:26
 10/23 anonim ***** válasza:
Imádod, ha hazudnak neked. A ki nem mondott szavak az igazak. Tehát akár szép is lehetsz, de nem érted.
2015. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!