Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra töri már át az ínyét...

Mikorra töri már át az ínyét a foga?

Figyelt kérdés
1 hete jelent meg a pötty,rá 2 napra egy picit kijött a sarka.De azóta sem történt semmi,azon kívül,hogy 3 napja szinte csak sír.Éjjel-nappal.Adtam neki Viburcolt,chamomillát,Dologéllel kenem,de semmi nem jó,a rágókákat nem szereti.Ma éjjel szinte semmit nem aludt,délelőtt kb 40 percet,de nem hajlandó aludni.Csak lóg rajtam,semmivel nem lehet 5 percnél tovább lefoglalni.Sokszor még ölben is csak sír és panaszkodik.Már nagyon fáradt vagyok.
2010. máj. 5. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Kívánom a legjobbakat de nekünk egy hónapja nem akarja áttörni a bal alsó metszője az ínyét. Mellékkörülmények ua. mint nálatok. Kitartás!
2010. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hű!és hogyan bírjátok?
2010. máj. 5. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Éjjelre esetleg adjál neki fájdalomcsillapítót (Nurofert v Panadolt), hátha tud aludni egy picit (és Te is). Néhány napig nyugodtan lehet adni, addig csak túl lesz a nehezén. Próbálj meg mást, mint rágókát a kezébe adni, hátha pl rongyit szívesebben rágcsál (babám a játékelefánjának az ormányát szokta szívogatni, vagy más nem szőrős puha dolgot, ami befér a szájába. Egyébként ő kb két hétig nyűglődött, míg megjelent a fog kis csíkocska formájában, pár nap szünet, és jött a következő metsző. Egy hónap alatt így kétfogú lett, de ma iszonyat nyűgös, lehet h folytatja a fogzást, és meg sem áll húszig :O Kitartás!
2010. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok. Nehezen néha vannak jobb napok. Mindig csak az jár az eszemben hogy egyszer vége lesz:-))

Mondjuk kiképzés már volt a felső 1-2 vel 8 hétig ment az aréna..

Ha van segitséged hogy néha elmenj otthonról vagy kikapcsolódj ugy elviselhető. Anyukámék hetente egyszer jönnek egy napra akkor lazitok:-))

2010. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos segítség nincs,férjem nagyon sokáig dolgozik,anyuék messze.és sajnos néha elfogy a türelmem.ilyenkor szégyellem magam.
2010. máj. 5. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!