Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már úgy, hogy jelen...

Volt már úgy, hogy jelen voltál, ahogy valaki "elszenvedett" egy pisis balesetet pelusozáskor? Utána mit csináltál? Kinevetted, segítettél?

Figyelt kérdés
Múltkor barátnőm pelenkázott, én a polcon kerestem egy könyvet, hirtelen felkiáltott és mondta, hogy szaladjak egy rongyért! :D
2010. máj. 5. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Persze, ez rendszeres. A fiam engem is, az apját is rendszeresen sugárban "leszarja" és lepisili, nincs ebben semmi pláne, nem kell belőle ügyet csinálni. :-)


Mindig van a pelenkázón egy textilpelus erre az esetre. Amikor a fiamat pelenkázom, a fütyijére teszem, amíg az eldobható pelus rajta nincs. Így nincs baleset. Legtöbbször ugyanis nem engem pisil le, hanem saját magát, még a fülébe is jut a pisiből. :-)


Amikor viszont a kaki jön belőle sugárból, akkor nincs mese, nekem is át kell öltöznöm. Az ellen nem védene semmi más, csak egy esernyő. :-)

2010. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi jókat nevettünk azon ahogy a kisfiam kipisilt a szoba közepére. a párom hozta a rongyot én becsomagoltam és kész. ja nem utána összepusziltuk, hogy milyen ügyes fiú! :))))))))))))))))))
2010. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi különös. Mi a párommal egymást is kiröhögjük ha lepisil a babóca. Na persze azért segítjük feltörölni is egymásnak.
2010. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam a gyerekorvost pisilte le, mikor elő alkalommal kijött hozzánk, miután hazajöttünk a kórházból :)) én nevetni nem mertem, adtam egy textilpelust, de ő mosolyogva csak ennyit mondott "úgy látom, veled az ember nem lehet elég óvatos!"...
2010. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az enyém lepisilte a 6hetes csípőszürésen az ultrahangos dokit. erre ő annyit diktált az asszisztensnek, hólyag telt-volt :)))))))))))
2010. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!