Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek fia van!...

Anyukák, akiknek fia van! Pelusozáskor csak a popsit kenitek be, vagy a fütyit is be kell?

Figyelt kérdés
sudoccrem-et hazsnálok,de van gyógyszertári is.A sudocremet is kenhetem a fütyijére,vagyis felé és a zacsijára ha kell,vagy azt csak a popsira?
2010. aug. 15. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én csak a popsit és a zacsi alatt szoktam kenni a fiaimnak,de azt sem minden alkalommal.inkább hintőporozok,főleg ilyen melegben.azt is a lágyék hajlatánál.
2010. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Én nem igen kenem a kuksit, csak a zacskót meg körülötte. Akkor szoktam kenni, ha pl. pirosabb akkor egy kis canesten, de azt is nagyon vékonyan.

2010. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 4 hónapos és sudocream-et használunk már(előtte gyógyszertárit de nem volt jó)és a popsi kenem és ahogy előttem írták a zacsi alatt is bekenem neki de naponta1-2szer nem krémezek abszolut.
2010. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm.Akkor a sudocremmel lehet a zacsi alatt is,nem csak a popsira?
2010. aug. 15. 12:20
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 hónapos!Én sem kenem minden pelusozásnál, mert gyönyörű a popója!Csak este, akkora popsit,és a zacsikat is kenem, ,meg ha marad a kezemen, azt a kukacra kenem!
2010. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12.22-es vagyok, igen mindenhol lehet sudokrémmel!Még a test többi részén is!
2010. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A Sudocrem meg a Neogranormon is akkor kell, ha már gond van(picit piros), addig bőven elég a Bepanthen v. a Gabi.

Én csak a popiját kenem.

2010. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm.A védőnő mondta a sudocremet,minden alkalomkor,azért használom azt.Bepanthen meg gabi nincs,csak gyógyszertári még,de akkor használom felváltva azzal.
2010. aug. 15. 12:52
 9/14 anonim ***** válasza:

szió

18 hós a fiam lassan, de bevallom neked, en csak az első hetben kentem a feneket. utana azt olvastam, hogy a kenőcs miatt a pelus kevesbe sziv, azutan csak este kentem kicsit gyogyszarival par honapig, kb harom honapos kora utan azt se.

most volt egyedul a popsijan kiutes, mert a nagyi sosem tudja rendesen letakaritani a gyerkőcöt sajnos, babylove-os pelenka kiutes elleni kenocsot hasznaltam (minta volt, kb 200 ft dmben, most bontottam fel, eddig nem kellett), es masnap reggelre elmult.


DE ha ajanlanom kene vmit, akkor a gyogyszertarit es a sudot ajanlanam en is.

2010. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja, en mindig csak a "lyukara" kentem, zacsira sose
2010. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!