Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy van az, hogy 2-3 evesen...

Hogy van az, hogy 2-3 evesen meg tapszert ihatnak a babak, de a hosszan szoptatast lenezik?

Figyelt kérdés
Nem ertem.
2017. jan. 17. 11:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Pont az ellenkezőjét kapom meg.

Még az 1 évet se töltötte be, amikor jöttek, hogy:

"-Miért iszik még tápszert, nem túl nagy már hozzá?

-Az anyatejhez nem lenne nagy?

-Nem, az teljesen más..."

2017. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Pff, nyugi, nekem az anyosom mondogatta amikor hat honapos volt a babam, hogy mar nem kell szopiznia a babamnak, igyon tapot :DD
2017. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%

Erdekes dolgot fogok meselni. 10 hobapig sikerult szoptatnom a fiam. Kizarolag anyatejes volt. Nagyon megszenvedtem , mert fejtem is mellette annyi tejem volt. Allando mellgyulladas, fejes. Depresszios voltam allandoan. Mar volt verzett a mellem. Szepen tonkre is mentek. Szoval nekem egy remalom volt a szoptatas. DE! Addig sosem volt beteg. Azota meg 2 hetente allandoan miota tapszeres, tejitalos lett. :(


Biztos hogy van koze hozzá az anyatejnek is hogy vedte. Szoval banom hogy nemtudtam tovabb szoptatni.

2017. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem csak irigyelnek, mert ők nem tudnak ennyi ideig szoptatni!

Örülj neki és legyél büszke rá, hogy neked sikerül!

2017. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%

Minden eletkornak megvan a maga "szintje", a 3 eves mar nem baba, hanem gyerek, szilard etel es tej, nem tapi meg cicizes....

Mint ahogy egy kisiskolas sem babakonyvet nezeget vagy babasamponnal mos hajat.

2017. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%

Hát, bár egyik fiam sem szopizott szinte egy percet sem, azért annyira irigy nem vagyok az anyatejesekre. :)

És bár tényleg úgy vagyok vele,hogy mindenki addig szoptasson, amíg a mamának-babának jó, 3 év felett sem a tápszert, sem az anyatejet nem erőltetném. Sőt, most a másodiknál pl. a rendes tejet sem fogom bevezetni. Ha visszamehetnék, az elsőnél sem tenném.

2017. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%

Az én gyerekem tapszeres es meg nem volt beteg, pedig az egesz csalad az volt.

2-3 evesen vitaminokat fog kapni, akkor mar kesz kis ember, nem csecsemo.

2017. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
78%

Nekem másfél éves a lányom, és ha szóba kerül a téma, rákérdeznek, mindenki hatalmas döbbenettel kérdez vissza, hogy "még mindig szopik????". Mintha minimum 4 éves lenne... én egyébként 2 éves koráig szeretném hagyni, a WHO ajánlását követem ebben, aztán megbeszéljük, hogy elég volt. Most is már meg szoktam vele beszélni, hogy csak alváshoz, stb, egész jól fogadja. Nekem az óvodáskorú gyerek szoptatása már tényleg fura. Nem ítélem el, csak én nem csinálnám, szeretek szoptatni, de szerintem mindennek van egy határa. Különben az se érdekel különösebben, ha valaki tápszert ad a 3 évesnek, mindenki azt csinál a gyerekével, amit akar.

Amúgy nekem cicizés mellett is volt már jó párszor taknyos a lányom, nem ezen múlik sajnos.

2017. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
41%

Harom evig tapszer? Harom evig szoptatas?


Nekem mindketto normalis dolog.

2017. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!