Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái, ti...

Tápszeres babák anyukái, ti mikortól használnátok, használjátok ezt a a típusú cumit?

Figyelt kérdés

Tudjátok ez az, amin csak 1 rés van és fordítgatni lehet, akkor nagyobbodik a rés és nagyobb az átfolyás.


[link]


2010. máj. 5. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Jaj, nekünk van ilyen! Bukás elleni A.R. tápszert kapott a kisbabám, akkor használtuk, mert csak ezen folyott át. (Legalábbis először azt hittük)


Aztán rájöttem, hogy a Philips Avent cumisüveg drága ugyan, de nagyon vacak (saját vélemény.). Kb ötször kell rátekerni a cuclit, hogy ne szivárogjon/folyjon ivás közben.

Ráadásul a cumisüveg olyan anyagból van, amire nagyon rátapad a tápszer, és cumisüvegmosóval is tök nehezen jön le.


Szerencsére megtaláltam a számunkra ideális cumisüveget, ideális méretű lyukat. MAM cumisüveg, a cuclin 3-as méretű lyuk. Pont ideális tempóben jön belőle a sűrű tápszer, és a cumisüveg olyan műanyagból van, amire nem tapad makacsul a tápszer, iszonyat könnyű elmosogatni!

2010. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint.

Bocsánat: most is A.R tápszert iszik a babám, az nagyon sűrű.

2010. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ÓÓÓÓ nekünk már megvan az üveg rég és a férjem vett ilyen cumit is.

Csak akkor mg korai volt, mert gyorsan jött belőle.

Ezért nem tudom, mikortól adhatom neki.


Érdekes, mert ln meg vagyok elégedve az Aventtal. De hát nem tetszhet mindenkinek minden.

2010. máj. 5. 17:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Milupa Milumilt eszik a baba, 3 hetes kora óta. A Brendonban vettem cumisüveget amin 3 állás van a cumin (bebe confort-evidence). Nagyon bejött. Újszülött korában az 1-es állásnál itta, most 9 hónapos és már mindegyiken iszik. Ez a Milupa tápszer elég híg, így nem volt gondunk soha.
2010. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, mi is milupa milumilt használunk, és nekem is úgy tűnt, hogy ehhez a cumihoz túl híg a tápszer..
2010. máj. 5. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam nem fogadta el ezt a cumit.Ő a MAM-ost választotta.Van 1,2,-es folyású, és a főzelékes az x-es.
2010. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 5 hónapos kora óta használjuk ezt az Avent variábilis cumit mert,tápszersűrítővel kell készíteni a tápiját a bukás miatt.A hármasoból teázik,de azon nem folyik át a sűrű tápszer ezért használom ezt.

Most 9 hónapos a lányom.

2010. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én is totál megvagyok elégedve az Aventtal:)) Igen az én babám is Milupa tápszert kapott de tényleg túl híg volt ehhez a cumihoz,ezért vettem Bebát de az is híg úgyhogy én a tejpépet adom ezzel és az nagyon jó így :) Kb. 6 hós korától.Mennyi idős a picid?

Üdv.8 hós baba anyukája

2010. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok, köszi a válaszokat.
2010. máj. 5. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!