Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XP vagy Windows 7? Melyik...

XP vagy Windows 7? Melyik operációs rendszert használjátok/használnátok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
7-et használom.
2009. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Maradj az XP-nél!

A win7 nem valami kiforrott dolog, tele hibával, talán a 3. service pack után már jobb lesz.


(ha nem elsősorban játékra használod a géped, akkor inkább Ubuntu.)

2009. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most raktam fel a win 7 et ez már elvileg stabil.

7600 build


az XP azért jóh mert ügye az tuti h jó játékra nagyobb programokhoz

mert nem eszik annyi memóriát.

a Win 7 meg aero-t tartalmaz és már a rendszernek külön memória és vidi kari kell^^

de sztem jó lett a Win 7

2009. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A win7 nem valami kiforrott dolog, tele hibával, talán a 3. service pack után már jobb lesz."

"Én most raktam fel a win 7 et ez már elvileg stabil."

Bocs, de mindketten hülyeséget beszéltek :)


Egy jó gépen (2 magos proci, min 3GB memória, jó videokártya, legalább 30GB hely neki a merevlemezen) jobban működik mint egy XP. Kevesebb hibával. Január óta használom (Beta majd RC), még nem volt kékhalál, lefagyás is csak hardver miatt (túlhajtottam a videokártyát). Tehát nem csak a RTM és megjelent változatok jók és stabilak. Most, hogy megjelent szinte minden programhoz adtak ki olyan verziót ami megy Win7-en is.

2009. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

addig ok hogy win7 meg miegymás én is felraktam meglepő dolgokat találtam szép is meg minden , de mikor arra került a sor hogy telepítsek egy pár régi xp-s programot nem sikerült... leszedtem a win7 compatible verziót na de mi van a far cry2 vel nfs-sel meg még jó pár játékkal amit nem lehet elíndítani sehogy..kompatibilitási módban sem..

úgyhogy vissza az xp-re bármilyen szép is és tényleg nem volt vele nekem sem bajom ezen kívül

2009. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére nincs a gépemen, és nem is lesz win7 (más win sem), de haverom sokszor kompatibilitási problémáival hív fel, hogy segítsek neki.

Gyönyörő mondhatom, ugyanaz az az op.rendszer csak újabb kiadás, és nem futnak rajta az előző verzió programjai.. röhejes, szánalmas...

2009. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!