Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak sok a kakija az...

Babámnak sok a kakija az elmúlt időszakban és piros a popsija. Ma reggelre piros pöttyök is megjelentek rajta. Mit tegyek? Sudocremet használok.

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el a Sudocremtől, próbáld ki a Neogranormont vagy a Bepantent. Ha ezek sem segítenek, akkor valószínűleg gombás fertőzésről van szó. Napjában háromszor kend be Canesten krémmel, kb. három héten át, akkor is, ha már nincsenek pöttyök. Nekünk a gyerekorvos mondta ezt, és bevált. Azóta megelőzképpen hetente egyszer-egyszer bekenem a popsit Canestennel, és nincs gond.
2008. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekünk a sudocrem vált be.

2008. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bepanthennel kenegetem neki, ha piros.
2008. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Körömvirág krém babáknak szenzációs piros popsira.
2008. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fent felsorolt krém közül bármelyik jó, nekünk azért pirosodott ki a popsija, mert érzékeny a Sensitive popsitörlőre... azóta csak sima vizes vattával törlöm a fenekét, két nap múlva elmúltak a pöttyök. Vagy nem váltottál pelenkát az elmúlt néhány napban? Próbálgasd, hátha rájössz, hogy mitől, mert a sok kakitól nem feltétlenül pirosodik ki a popó. Kicsit szellőztetheted is pelusozáskor, hagyd egy kicsit szabadon. Jobbulást!
2008. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szájpenésze?Mert nálunk akkor lett ilyen a kis feneke, a bélrendszeren a gomba végig haladt,és a kaki miatt kimaródott a popsija is.Ha kipróbáltad az előttem írtakat,és nem múlik vagy visszajön,azért nézesd meg,hátha...persze lehet sima peluskiütés is.
2008. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, mielőbb vidd orvoshoz!!! Mi több mint 4 hónapig szenvedtünk a popsipöttyökkel, úgy hogy szinte rögtön elvittem a gyerekorvosunkhoz, aki "kísérletezett " csak velünk. Aztán meguntam és elvittem bőrgyógyászhoz, azóta oda járunk... Eleinte gombás volt, arra tényleg jó a Canesten, de most már csak szimplán érzékeny a bőre. Szóval szerintem nem éri meg kísérletezgetni, vidd szakemberhez!
2008. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!