Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bababarát szálloda?...

Melyik bababarát szálloda? Véleményeket kérnék ki hol mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi most voltunk Zalakaroson a Hotel Spa-ban,nagyon szupi volt. Kislányom 9 hónapos,és nagyon élvezte a fürdést és a játszószobát is.

Csak ajánlani tudom.

2010. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alsópáhokon van egy családbarát szálloda, hatalmas nagy, belül is két medence! Illetve három a legkisebbeknek is egy lábmosó pancsoló. :) Játszóház kicsiknek-nagyoknak!

Bölcsi, ovi, foglalkozások...

Kolping Hotel a neve.

2010. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk a Karos Hotel Spa-ban, 10 hónapos legénnyel. A játszószoba (ingyenes) is, és a gyermekmedence is szuper, a szobákhoz ingyen jár babakád és utazóágy is. Az étteremben van etetőszék, és a bébiételt is megmelegítheted a konyhán, a mikróban. Szóval valóban jó hely a Karos Spa.


Van azonban még egy hotel, a Kolping, Alsópáhokon, amelyik szerintem kisgyerekkel verhetetlen! Saját játszóházuk van, játszótér az udvaron, ingyenes babaúszás, és persze az összes babakellék (ágy, kád, pelenkázó, bili, stb.) náluk is adva van, még egy szimpla kétágyas szobában is! A hotel mellett vannak apartmanok is, akár olyan apartman is van, ahol a gyerkőc saját szobában alhat!


Nézz körül a honlapjukon, hihetetlen! Mi sajnos náluk még nem jártunk, de a babaúszáson a csoportunkból már többen is kipróbálták, és nagyon jók a tapasztalataik róla.


Itt a honlapja a hotelnek: [link]

2010. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


A fenti kérdésnél én voltam az első válaszoló.

2010. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi Bakonybélen voltunk a Bakony Hotelben. Nekünk nagyon tetszett. Van állatsimogató, játszószoba, meg bébiőr, babaágy, babakád, ha kérjük. Medencék nincsenek, de nekünk akkor ez nem jelentett gondot. A környék nagyon szép.
2010. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!