Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen keresztnevek illenek...

Milyen keresztnevek illenek hozzánk a következő feltételek mellett?

Figyelt kérdés
Igazából amikor kitaláltam, nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz megvalósítani. Szeretnék a fiamnak két nevet adni, egy ritkát és egy gyakorit (sorrend: ahogy jól hangzik). Igazából azért szeretném, mert én nagyon nem szeretem a keresztnevem, és sok ismerősöm van, ritka, és gyakori névvel egyaránt. Ha nagyobb lesz, ő döntheti el, melyiket használja. Persze lehet azt fogja, amit megszokott, de akkor sem árt. A párom, sőt a párom családja is támogat ebben a "furi" ötletben, aminek nagyon örülök. Szóval a vezetéknév Szeitz lenne, és fiúcska nő a pocimban. Köszönöm a válaszokat, tényleg sokat segítenétek, mert elszörnyedtem, milyen nevek vannak az utónévszótárban.
2008. okt. 9. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Áron Márk, vagy Tamás Bulcsú, Péter Simon, Konrád Örs,
2008. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeitz Bogdán László

Szeitz Bátor Balázs

Szeitz Gellért Pál

Szeitz István Vajk

2008. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Levente-Álmos

Mihály-János

2008. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeitz Ádám Kristóf

Szeitz Lóránt Károly

Szeitz Botond István

Szeitz Attila Arnold

2008. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeitz Péter Noel

Szeitz Áron Balázs

Szeitz Gábor Alexander

2008. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeitz André Márk. Ha kisfiunk lett volna mi ezt a két utónevet adtuk volna neki. De mivel több gyermekünk nem lesz ezért gondoltam ez is egy ötlet lehet nektek. Sok sikert és boldog babázást. A kislányom Hanna Zsanna lett. Szerinted ez milyen? Üdv.
2008. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, kérek még :D vannak bezony átfedések :D (amiken én is gondolkoztam)


Utolsó válaszadónak: Több lánynév ugrott be, nekem három tetszett nagyon, és szomorú voltam, hogy egyik sem illik a vezeteknevehez :D az egyik a HANNA volt :D (a masik a luca és a zsófia)

2008. okt. 9. 11:51
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
D :) Nem baj hogy nem kislány lesz majd az lesz a követekező. Utlósó vagyok és a Luca is nagyon szép név.
2008. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeitz Áron Sándor
2008. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeitz Péter Botond


Ha meglesz a név, írd meg, melyiket választottátok!

2008. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!