Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tanulni szeretnek gyed...

Ha tanulni szeretnek gyed mellett valoban ingyenes lenne? Irnatok nekem errol reszletesebben! Vannak valamilyen feltetelek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kedvezmények vannak, de ingyenes képzés már nincs gyed mellett.

Okj korhoz van kötve 22 vagy 24nem tudom pontosan, amikor még ingyen lehet letenni az elsőt.

A felsőoktatásban is vagy felvesznek alapból államira, vagy ktg térítésesre, és max a tanulmányaid miatt kerülsz át.


Mit szeretnél tanulni? felnőtképzés-így ha rákeresel akkor rengeteg oldalt kidob, iskolákat, képzés helyeket(vannak akkred közép iskolák, ahol bizonyos szakokat indítanak, tanulóként, minden cécó nélkül megy a beiratkozás/felvételi, "lazább", más árat szab meg mint pl a penta.

2011. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Biologian gondolkodom felsooktatasban vagy esetleg gyogyszeresz aszisztens kepzesen. Termeszetesen fugg az araktol, ha mar lenne valami kedvezmeny az is jo lenne es lazabb felveteli.
2011. aug. 4. 15:40
 3/17 anonim ***** válasza:

A felvételi most zárult, a pót ktg térítésesre van. Elég húzós árak vannak. Nekem pszf 180ezer/félév, és senkit se érdekel, hogy 2gyerekem van, a felvételin 50?pont a gyerek...

Levelezőn kevés képzés van államival.

2011. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én néztem, hogy mik vannak, amik kismamáknak kedvezménnyel járnak: szociális munkás, műkörmös, lábápoló, masszőr, stb. Attól hogy kismama vagyok, lehet hogy valami komolyabb érdekelne... Banki szakügyintézőt kezdek szeptemberben, nincs semmilyen kedvezmény, max. annyi, hogy diákigazolványt kapok.
2011. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Banki szakügyintézős vagyok: ez felsőfokú OKJ-s 2 éves iskola.
2011. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

[link]

pl itt keresgélni tudsz szakra, iskolára

debrecenben gyógyszerész 730e/félév...

2011. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

én ingyenességről nem hallottam. egy régi rendszerben volt így, vagy 10 éve...

most nem is tanulhatsz nappalin gyed mellett, hozzáteszem tök jogosan

a levelező meg mint tudjuk elég húzós...

ingyen max az első okj-s vizsgádat szerezheted meg de az független a gyedtől

2011. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h az állam 12 félévet fizet fősulin. Nekem pl az első diplomámra elment 8 félév, így maradt 4. Jövőre megpróbálok felvételizni és azt a maradék négyet kihasználni.
2011. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekerdezek, de miert nem lehet gyed mellett nappalin tanulni? Szerintem lehet!
2011. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Offolok bocsi: 15.44es az interneten nézted hogy milyen sulikat lehet letenni kedvezményesen?
2011. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!