Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korukig mostátok...

Mennyi idős korukig mostátok külö illetve sensitive mosószerrel a babátok ruháit?

Figyelt kérdés
Mosószer

2017. jan. 23. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
kezdetektől együtt mosom az enyéimmel, rendes mosógéllel. nem volt sose kiütése vagy ilyesmi. Persze nem is bányában dolgozunk :)
2017. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Katalin02 ***** válasza:
Én fél éves koráig és utánna átálltunk hogy sensitive legyen a családi öblítő és együtt mostam
2017. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb egy éves koráig
2017. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fogalmazzunk úgy, hogy nem az övét mosom külön, hanem a miénket az övétől külön, ugyanis az övé a legkoszosabb a családban. :)


Addig mosom külön, amíg ez fennáll. Értsd: a kakis, pisis, ételfoltos ruhákat nem teszem össze a csak frissítő programot igénylő ruhákkal.


Egyébként a mosópor és az öblítő ugyanaz. Nekem is érzékeny a bőröm.

2017. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8 hónapos koráig. Anyagai okokból csak olcsó mosógélre futotta. Nem lett tőle baja, így most már nem feltétlen sensitivet használunk.
2017. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mostanaban kezdtem egyuttmosni, 15 honapos. Sensitive oblitot hasznalok a mi ruhainkhoz is.
2017. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első gyereknél fél éves koráig.

Másodiknál elejétől fogva együtt mosom, főleg a nagyobbik ruhájaval, de a miénk is belemegy, ha nem lett egy adag.

És igen, a kicsi ruhája a legkoszosabb nálunk is. 😃

2017. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb amíg el nem kezdett kúszni/mászni, plussz a hozzátàplálás miatt jó koszosak lettek a cuccai. De a mienket is sensitivvel mosom.
2017. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oblitot nem hasznalok, Persil non bio ( nemtudom otthon van - e ) folyekony mososzert. Kb. 1,5 eves koratol mosom egyutt az en ruhaimmal, de csak felsokkek, polokkal. Nadrag ( amiben leulok a metrora ahol napi tizezren ulnek ) , zokni, fehernemu kulon.
2017. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb. 10 hónapos koráig teljesen külön mostam, aztán betettem mellé a mi pár darab világos ruhánkat. Nekünk szinte csak sötét ruhánk volt. Először silan sensitivvel mostam, de rájöttem hogy van annál is bőrbarátabb, ráadásul olcsóbb, így már az egész családnak azzal mosok.
2017. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!