Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos és influenzás, volt...

5 hónapos és influenzás, volt valaki így?

Figyelt kérdés
Férjem nagyon beteg, minden igyekezet ellenére a babánk is elkapta. 38,5 fokos láza van. Szörnyen érzem magam, borzasztó lehet ez egy ilyen pici babának. Nem is tudom mi a kérdés, csupán talán az esne jól, ha valaki irna akinek a gyermeke hasonló korban átesett ezen.
2017. jan. 23. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Influenza bagy megfazas nem ugyanaz.

Ha influenza lenne mar korhazban lennetek a picivel, ugyhogy gyanitom nem az.

2017. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Náthás volt már 3 hónaposan. Akkor nem volt láza, nem volt elesett, csak be volt dugulva az orra, orrszivoztam.

Most nátha nincs, de lázas, bágyadt, sír.

2017. jan. 23. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom voltatok orvosnal, jobban lesz.sajnos az en kisebbem is mindent elkapott a nagyobbtol, de ezeken tul lesz ...


Ennel nagyobb baja ne legyen gondolj arra 😊

Persze megvisel, de par nap es ujra mosolyog

2017. jan. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok kedves kérdező?
2017. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak lázas volt, de nagyon hamar átment rajta. Egyszer adtam lázcsillapítót, a doki tanácsára csak 38,5 nél. Utána 38 alatt volt egy napig, éjfélre 37 alá ment. Jó kedvű ismét.

Köszönöm a kérdést!

A náthát jobban megszenvedte.

2017. jan. 25. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!