Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben hogy altatjátok a...

Napközben hogy altatjátok a babátokat? 4 hónapos a fiam és leginkább csak akrban akar elaludni, viszont 7,5 kg alatt már fáradt a karom és azt sem akarom, hogy ezt a későbbiekre megszokja. Tudom, hogy már álmos a picim, de csak ordít sajnos.

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nappal babakocsiban altattam. Eltologattam őkat, s ha esetleg hamar megébredtek, akkor így könnyebben visszaaludtak.
2010. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amint dörgöli a szemét, teszem be a kiságyba, cumit a szájba, betakarom. Ha nyüsszög, kap egy kis andalító zenét, visszamgyek, megsimizem, újabb puszi. A második szám végére rendszerint alszik:) 3,5 hónapos
2010. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy, merthogy nem hajlandó aludni napközben :o( Persze vannak kivételes napok, mint pl. a ma :o)

De sajna nekem is kézben kell altatnom, mert különben csak üvölt. Mikor icipici volt, akkor ringatva pár perc alatt bealudt, aztán volt egy időszak, hogy letettem a kiságyba, és pár perc múlva benéztem, már aludt, mostmeg mivel jön a foga, csak üvölt szegénykém, ezért muszáj ringatnom.

Ő is már a 8 kilót közelíti, 5,5 hónapos.

Nekem, ami nagyon bejött a fittball labda. Még terhességem előtt ruháztam be rá fogyi céljából, akkor még nem gondoltam, hogy arra nem, de másra nagyon jól használható.

Állva ringatva nagyon megtarhelő a deréknak, ezért én ráülök a lasztira és úgy rugózunk. Pár perc, és be is alszik a lurkó.... :o) és a derekam sem szakad le, a hátam meg erősödik :o)

Bocs, ha nem tudtam segíteni, de nekem ez vált be....

2010. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Pont most cáfolt magára kis manóm: 2,5 órát aludt az ágyában (persze előtte volt egy kis üvöltés). A labdát mindenképp megpróbálom, mert tornához amúgy is akartam venni.
2010. máj. 6. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:

10 hónapos koráig csak ringatva aludt el, de akkor mar tobb mint 10 kilo volt. Volt hogy 1 oran at ringattam mikor nagyon nyügi volt, es napi 3 x altattam. Az esti ringatast mindig férjemre hárítottam:)

egyik naprol a masikra nem akart ölben elaludni, magam mellé fektettem és simogattam a lábát hátát, forgolódott de azt egyszer csak bealudt. Ezutan mar nem ringattuk magam mellé fektettem és a simogatásra bealudt 5 perc alatt. Utanna kitalálta magának a lányoM olyan 11 hónaposan hogy a fülemet morzsolja, mellé fekszem már simogatni sem kell fogja morzsolja a fülemet és fél perc alatt bealszik. Most 14 hónapos.

2010. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én babám 3 hónapos. Sose voltam a sírni hagyás híve, de... rájöttem, hogy amikor már túl van az ásítozáson, merev bámuláson és majdnem lecsukódik a szeme, kézben is sír, mielőtt elaludna. Egyik nap letettem az ágyába, mert jött a postás, hallottam hogy sír, de mire visszaértem, bealudt. Azóta úgy altatom, hogy mikor már csukódnak a szemei, leteszem, max. 2-3 percet sír, és egyik pillanatról a másikra elalszik, addig is simizem, de nem beszélek hozzá, mert ő csak annál jobban rázendít.

Neki is jobb, ha nyugiban alszik, mintha te cipeled végig, vagy leteszed és megébred...

2010. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!