Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírom elviselni, ha...

Nem bírom elviselni, ha rokon, ismerős, anyós kézbe veszi a babámat és utána az ő szagát, parfümjét érzem rajta. Ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Ciki megmondani, hogy ne fogd meg a gyerekemet, de alig várom a fürdetést!
2017. jan. 25. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%

Na most undi leszek, de sokkal rosszabb, amikor osszepuszilgatjak es ruzs- meg nyalszagu. Fiam 6 eves, mire latogatasoknal vegignyaljak mind, hazafele volt hogy adok egy puszit a buksijara de majd elhanyom magam mert konkretan nyalszag keveredik a fejen. Ez nem vicc, komolyan.

Nezd, nem mondhatod hogy ne puszilgassak, illetve csak amig nagyon pici. Akkor rafoghatod hogy virusos idoszak van es gyenge az immunrendszere de kesobb hidd el rosszabb lesz :)

Fiam egesz arca brutal budi pl. miutan nagyszulok cuppog a puszikaljak masodpercekig mindket oldalan. Megse mondhatom hogy ne maar..

2017. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Toroljetek meg popsikendovel az arcat...nekem az osszes rokonom dohanyzott, sot volt amelyik ivott is, kepzelhetitek...de a kisgyereknek a puszi, simogatas jot tesz, nem kell belole szociopatat nevelni, hogy undorodjon a sajat rokonai erintesetol...
2017. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%

En amugy alapjaraton undorodom a szagoktol (elso vagyok). Nem lettem szociopata, imadom a tarsasagot, rokonokat, erintest, de a pusziszkodast uuutalom. Legalabbis csak parom es gyerekem akiktol szeretem. Masoknak csak hagyom mert nem akarok tiszteletlen lenni de nem szeretem. Ettolnem leszvalaki rideg szociopata, imadjuk egymast a csaladommal de a nyalifali valahogy nem esik jol van ilyen.

Kerdezo, ha rokonok elmennek lefurdeted :)


Jahj a popsitorlo is keveredik a szagokkal fuu :) :) bocsanat de azoknak meg olyan mu szaguk van :) oke, finnyas vagyok ez van, azert koszi a tanacsot :)

2017. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Jaj de jó hogy nem csak én vagyok ettől rosszul...
2017. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Hat ha emiatt nem adnad bele a sajat nagymamaja kezebe, akkor te vagy a ciki. Ne magaddal torodj csak. Gondolj arra, hogy a babadnak jo az, ha szeretik, az anyosodnak es rokonaidnak is jo, ha megfoghatjak stb. Jezusom.
2017. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Én meg azt utálom amikor apósom fogja meg úgy, hogy kezet se mos és csupa cigiszagú meg köhög közben...és sorolhatnám...de persze nem szólhatok hogy legalább mossanak kezet - a babám még csak 2 hetes lesz.
2017. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Már mért ne szólhatnál utolsó? Hozzánk bárki jön fürdő aztán babázás , vagy nem nyúl hozzá. Tudtátok hogy 2006 óta nem volt ekkora influenza járvàny mint idén? Felőlem sértődhet bárki, gyereked egészsége mindennél fontosabb.

Ettől senki nem lesz szociopata, nyilvàn 6 évesen nem küldöm kezet mosni a látogatókat de míg baba nincs immunrendszerük.

Amit Klári nénin és Józsi bácsin át megy kis köhögéssel, addig a te gyerekednèl lehet belőle tüdőgyulladás és kórház.

Legalább ebbe az időszakba tartassátok be az alapvető higiénés szabályokat, ettől ne érezzétek magatokat paramaminak.

2017. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem, sosem voltam így ezzel.Nekem nagyon furcsa ez, ennyire nem lenne szabad kisajátítani a gyereket.
2017. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De jót nevettem rajtad, első:-)!
2017. jan. 25. 19:17
 10/19 A kérdező kommentje:
Én most egyébként nem a kisajátításól beszélek, hanem egészen konkrétan pici babáról (2 hónapos). Amikor szoptatom, érzem a pihe hajának édes tej illatát. De fogdosás után olyan, mintha azt a felnőttet szoptatnám, akinek a szaga elnyomja a babám jól ismert babaszagát. Olyan bizarr.
2017. jan. 25. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!