Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is sír esténként a babája?

Másnak is sír esténként a babája?

Figyelt kérdés
3 hónapos..egész nap jól elvan, eszik,alszik,gugyog..de 5korul elkezd nyugoskodni es 9ig kisebb nagyobb szunetekkel sirdogal..akkor elalszik. Hasfajas nincs..mi lehet ez...?
2017. jan. 25. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Honnan tudod hogy hasfájás nincs? Mert pont ebben az időszakban legjellemzőbb a hasfájós sírás.
2017. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nagy eséllyel álmos/fáradt. Első gyerekemnél így volt, akkor még nem értettem eléggé a babákhoz. Másodiknál szintén 6-kor kezdődött a nyüglődés, ilyenkor kicsit cipeltem körbe a lakásban, aztán fél 6-kor megfürdettem és 7-kor már aludt is. Igaz korán kezdődött így a reggel, de az esti sírás megszűnt.
2017. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Összevissza írtam...5-kor nyüglődött, fél6-kor fürdött, 6-kor aludt.
2017. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt nálunk is és szintén fáradtság miatt. 6 körül elkezdte a nyűgösködést, cipeltük még 1 órát aztán vittük fürödni majd el is aludt. Pl 2 hónaposan később fektettük le, de előrehoztuk. (Mellesleg nem kelt korábban, reggel 6-7 között kelt ugyanúgy.)
2017. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyűgös ilyenkor, az én babám is az, ugyanennyi idős. A hasfájós időszak már celmúlt nála, az másmilyen volt. Sok babának épp hogy három hónaposan ér véget, de van, akinek tovább tart picit.

Kb. 5-6 körül kezd fáradni, hétkor fürdetem, aztán eszik és alvás. Van, amikor könnyen elalszik, de nem mindig, sajnos.

2017. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fáradtság volt a kislányomnál is, így én rászoktam hogy fél 5-5 órakor még leraktam aludni egyet, max 30 perc múlva magától ébredt, és este 8-kor már aludt, ezt a szokást megtsrtotta egészen 9 hónapis koráig.
2017. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A hasfájásos időszakon már túl vagyunk (az is remek volt), kapott Infacolt és szépen elmúlt. Ez tényleg olyan, mintha fáradtság lenne..de nekem ez olyan érdekes, hisz szinte egész nap alszik (na jó nem 1-1,5 órákat fent van két alvás között). Napközben olyan szépen elalszik, szinte alig kell altatni. Este meg jön a nyüglődés, sehogy se tud elaludni, csak sírdogál, vergődik..:(
2017. jan. 26. 08:30
 8/8 anonim ***** válasza:

A nappali alvás nem olyan minőségű. Pl az én kisfiam ennyi idősen minden vacakra felkelt nappal. Éjjel meg azt csináltam tőle amit akartam, nagyon jól aludt. Valamikor 7-8 hónapos korában nappal is mélyebben aludt már.

Az esti nyűglődés valahogy 3,5 hónapos kora körül múlt el.

(Nem tudom hanyas vagyok)

2017. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!