Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az utóbbi 2 hónapban nagyon...

Az utóbbi 2 hónapban nagyon sokat gondolok a babákra, esténként gyakran azt álmodom, hogy Anyuka lettem, lehetséges, hogy előjöttek bennem az Anyai Ösztönök? 23L

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hónapban RENGETEGET gondolok a babákra, nagyon gyakran eszembe jut a téma, mi több, olyan álmaim is szoktak lenni este, hogy Anyuka vagyok. Amikor ilyen álmom van, a kezemben van a Kisbabám, őt látom, vele törődök, de volt már olyan álmom is, hogy a kórházban voltam szülés előtt.


Van egy csodálatos párom, a barátommal 1 járunk. Nagyon szeretem őt, boldog vagyok mellette, mindent meg tudunk beszélni egymással. Ő 22 éves, nagyon figyelmes és kedves hozzám. Beszélgettem vele a Babákról mostanában is, teljes mértékben egyetértünk abban, hogy nagyon korai lenne nekünk, mér sok évig szeretnénk várni mindketten a dologgal.


Ennek ellenére, legutóbb, amikor szexeltünk, gyakorlatilag majdnem kimondtam azt a 2 mondatott, amire erőteljesen gondoltam: "Édesem! Nagyon szeretnék egy Kisbabát, szeretkezzünk óvszer nélkül!". Orgazmusom pedig úgy volt, hogy szex közben becsuktam a szemem és arra gondoltam, nincs rajta gumi és óvszer nélkül szexeleünk. Természetesen MINDIG védekezünk, mindig használunk gumit, de amikor becsuktam a szemem, nagyon jó érzés volt gondolnom arra, hogy most mégsem visel óvszert.


Mi lehet ez nálam? Előjöttek a természetes Anyai Ösztönök? Hogyan kezeljem ezt az érzést?


2016. okt. 17. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Nőjj fel, és szokj le a hülye nagybetűkről.
2016. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de tisztára zakkantnak tűnsz.

Eleve anyai ösztönről maximum akkor beszélhetünk, ha már ott a baba, és ösztönösen érzed, hogyan bánj vele, kihoz belőled ismeretlen érzelmeket, stb. Te maximum vágysz már rá, hogy babád legyen. De nem tudom, hogy kezeld ezt, mert betegesek a gondolataid, és nem vagyok pszichológus.

2016. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Ti mirol beszeltek?! Anyai oszton nem csak akkor johet elo ha van mar az embernek gyereke. Akkor is ha foglalkozik gyerekekkel pl. Aki orokbefogad az ne is almodjon anyai osztonrol?!

Egyaltalan nem beteges mint ahogy irtak a vagy hogy babat szeretnel meg amit gondoltal, valaki fiatalabban eljut erre a szintre valaki kesobb van aki soha. Egyebkent a gondoskodasra valo kesztetes hozzatartozik az anyai osztonhoz.

Vagy elmulik vagy megmarad esetleg erosodik, de egy baba nem csak cukormaz es az az elet. Tenyleg csak akkor kell vallalni ha minden adott es belul is ugy erzi az ember hogy megerett ra.

2016. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi nem beteges, hogy attól van orgazmusa, hogy arra gondol, ő most gumi nélkül szexel??
2016. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De okos vagy te is... Azt pofáztam, hogy anyai ösztön a gyerektől lesz!!! Gyerek utáni vágy nem egyenlő az ösztönnel a jóistenáldjonmeg! Örökbefogadás = gyerek = ösztön.

Ez aztan állati bonyolult...

én igenis beteges, aki a gyerek gondolatara élvez el!

2016. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!