Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Mária...

Mi a véleményetek a Mária Rozália névről?

Figyelt kérdés
A kettőtt csak együtt adnám, ilyen sorrenben. Külön-külön egyiket sem. Mit szólnátok, ha így hívnának a környzetetekben egy kislányt?

2017. jan. 25. 21:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem tetszik.A szomszéd nénit hívják így kb.Manapság már nem adnám,ha mégis akkor csak az egyiket.Rozália helyett Róza tetszene.
2017. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Egy dédmamának szuper...
2017. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Egyik sem tetszik
2017. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon öregasszonyos mindkettő.
2017. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a Rozália tetszik. Szép dallamos, lehet becézni sokféleképpen, de felnőttként is viselhető.

Mária sem öregasszonyos számomra, csak nem tetszik.

2017. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Szörnyű, ezek a nevek már teljesen kimentek a divatból, sőt, én harmincas vagyok, de az én korosztályomban is fura egy Mária név, nem is ismerek ilyet.
2017. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
Hogy lehet a Mária nem öregasszonyos valaki számára?:D A Rozália még csak-csak elmegy, az is öregasszonyos, de legalább nem az abszolút klisé nagymama név. Ha így hívnának a környezetemben egy kislányt, először nem akarnám elhinni, hogy komolyan így nevezték el. Aztán sajnálnám, de gondolom egy idő után megszoknám... Amúgy dallamos a két név együtt.
2017. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Együtt nekem fura, nekem a Rozália hangzása nem tetszik, Máriával nincs bajom. Egyiket se mondanám öregesnek. Egyik legjobb barátnőm neve Marcsi, 32 évesek vagyunk, de 6 éves korunk óta ismerjük egymást és tök cuki volt a Marcsi név egy szőke cserfes kislánynak is.
2017. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Máriát nem adnék és annak semmilyen divatosabb formáját sem , mint pl. Míra, Mirela stb.. , mert a jelentése keserűség
2017. jan. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem gyönyörű! Biztos nem fognak mást is így hívni a játszón, és nem egy Kimberli, Kendra. Szerintem meg az a szürnyű!

Gyönyörű név! Jól becézhető is. Én adnám a lányomnak.

2017. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!