Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veszelyezteti a gyermeket az...

Veszelyezteti a gyermeket az az anya, aki egy eves koraig szinte csak szoptatja?

Figyelt kérdés

- A gyermek eszik ugyan, de eleg keveset.

- Nem kap teat, vizet, egyeb plusz folyadekot.



2017. jan. 27. 12:24
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
46%
Nem
2017. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Nem kellene ilyenkor mar mennyiseget ennie, es teat, vizet kapnia?
2017. jan. 27. 12:31
 3/50 anonim ***** válasza:
61%
de kéne....de én pl. ilyen helyzetben vagyok,de nem azért nem eszik mást a gyerekem mert nem adok neki haanem mert örülök ha negyed adag babaételt megeszik.tápszert nem fogadja el...most mit csináljak???van tejem kap azt...
2017. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
78%

A gyerekek nem mindig olvassák az ajánlásokat. A 3 évesem pl. még soha nem itta meg a teát, a 10 hónaposom meg köszöni szépen zöldséget nem eszik. Most akkor tömjem beléjük?

Egyébként nem lesz semmi baja az egy évesnek így.

2017. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
82%

Kellene etetni, és folyamatosan próbálkozni kell, mert 6 hónapos kortól kezdve az anyatej már nem elég. Most azzal az anya sem tud mit csinálni, hogy nem eszi meg a gyerek, nyilván próbálkozik.


Baj és veszélyeztetés akkor van, ha az anya szánt szándékkal nem ad semmi mást. Sajnos van ilyen, de szerencsére ritkán.

2017. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem attól függ, milyen minőségű (összetételű, zsírtartalmú) és mennyiségű teje van. A mérleg egyértelműen megmondja, ha a gyerek szépen gyarapszik, akkor nem veszélyezteti, sőt! Ha viszont a gyerek éhezik, akkor a válasz igen.
2017. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
A gyerek sulyaval nincs gond, szep nagy gyerek, de 4-6 honapos kora ota kellene kapnia plusz folyadekot, es mar nem kellene eves helyett olyan sokat szopiznia, nem?
2017. jan. 27. 12:55
 8/50 anonim ***** válasza:
95%
Most irtak le huszan hogy ha nem eszik akkor hiaba a sok "kéne"... Folyadekkal is kell kinalni ha mar mast is eszik az anyatejen kivul, ha azt sem fogadja el akkor nyilvan eleg neki arra is a tej.
2017. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
91%
Foleg ha josulyban van, ahogy te magad is mondod, nem ertem mivel veszelyeztetne...
2017. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Hat azzal, hogy nem jut eleg folyadekhoz es tapanyaghoz. Hianybetegseg nem alakulhat igy ki?
2017. jan. 27. 13:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!