Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell a pici babáknak...

Miért kell a pici babáknak speciális körömvágó olló?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert ennek gömbölyű a "hegye", és nem tudod vele véletlenül megszúrni, ha izeg-mozog.


Amúgy nem drága, pár száz forint, nem ennek az árába rokkanunk bele. :-)

2010. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Szia!Nem tudom!Szerintem tök fölösleges!Soha nem tudtam vele körmöt vágni,mert túl vastag!Rendes kisollóval vágtam a körmét!
2010. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A DM babaollója épp nem olcsó, de kerekített végű és nem vastag, mint a többi kerek végű. Szerintem tök jól használható. Már nem egyszer kapott bele a babám és meg sem érezte, a hegyes ollónál lehet h. feltűnt volna neki :).
2010. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem. Sima ollóval vágom a kislányom kezén, lábán a körmöt.
2010. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is megvettem, de kárvolt, nem tudtam használni

mindig körömcsipesszel vágom a picur körmeit, gyors és pontos és hát ez nem hátrány mert heti kb. két alkalommal kell manikürözni :)

2010. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Én sem használtam, rendes ollóval vágom neki.Ismerőseim mondták, hogy a babaollóval nem lehet levágni a körmeit.
2010. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg kerekített végű, bőrvágóval vágom. Mivel még gyengék a körmei, nem teszi tönkre az ollót, és simán el is viszi neki.
2010. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!