Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesco value pelus?

Tesco value pelus?

Figyelt kérdés
Használja valaki? Mennyire jó? Épp most néztem, hogy egész jó árban van. 4-es méret érdekelne első sorban
2017. jan. 30. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnál csak a zöld Pampers vált be, semmi más.

Barátnőm többet kipróbált, lányának teljesen jó a tescos is. Ő azt használja (pedig megtehetné, hogy a drágábbat veszi)

2017. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tesco színes nagyon jó, de árban is ott van, ahol a többi.

tecsó veljú... mintha nylonzacskót húznál a gyerekre. vettük, használtuk, mert olcsó volt, és 1pisis, vagy 1kakis pelenkának tökéletes volt (pl ha fürdés előtt 1 órán belül kellett pelenkát cserélni, vagy ébredéskori peluscserénél tudtam, hogy reggeli után úgyis azonnal kakil)

2017. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Mi is szinte mindent végig probáltunk már, de a tökéletest még nem sikerült megtalálni :/ A zöldet is probáltuk, nem rossz csak kár, hogy nem gumis
2017. jan. 30. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Ú az borzalmas...

A baglyosuk viszont elég jó. Ami nekünk végül bevált az a DM-es pelsu. Az ára is szuper, a 4-esben 82 db van 3999 Ft-ért.

2017. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a Tesco Loves Baby-t (baglyos) hasznaljuk, 4-es meretet. Nekunk nagyon bevalt,jo a nedvszivo kepessege,akar 12 orat is kibir (ejszaka). A 4-es liberohoz kepest kicsit hosszabb, jobban fedi a popsit. Ar-ertek aranyban a legjobb amit talaltam.
2017. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a fehér zacsisra gondolsz, akkor meg ne vedd!!!!

Nejlon az egész, olyan az anyaga, mint egy zacskó, semmi légáteresztése sincs. Tudom ajánlani a Lidl, Penny sajátmárkásat, ezek is jók, meg a DM-es.

2017. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!