Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hullámzó láz? Fogzástól?

Hullámzó láz? Fogzástól?

Figyelt kérdés

Tegnap óta hol lázas a kislányom, hol nem. Tegnap voltunk orvosnál, azt mondta, akkor vigyem vissza, ha a láza makacs.

Este 39-re is felszaladt a láza, ma reggel 38.6, aztán levitte a kúp egy kicsit, majd megint emelkedett, aztán megint lement neki (kúp nélkül), most 37.3.

Ti mit tennétek a helyemben? Visszavinnétek?

Egyáltalán, lehet ilyen a fogzástól? (a felső metszőfogakkal szenvedünk nagyon) Nagyon nyűgös a gyerek, 2 percenként felsír, látszik, hogy fáj valamije. 11 hónapos.


2010. máj. 7. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg a füle? Mert ez magas láz. A fogzás önmagában nem okozhat ekkora lázat. Étvágya van? Kaptatok tegnap orvosságot?

Az én kisfiam is lázas, de neki folyik az orra. és köhög is. De a foga is jön. Szintén felső metszők. 9 hó-s.


Nézd meg nem piszkálja e a fülét. Lehet h holnapra már az orra fog folyni, és már tudni is fogod mi okozta a lázat.

Mielőbbi gyógyulást a pöttömnek! És hívd föl a dokit! Én ezt tenném.

K.

2010. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még valami! (első vagyok)

Nálam is sokszor van, h nem tudom eldönteni visszavigyem a dokihoz a picit. Ekkor fölhívom a doktornőt elmondom mi van és megkérdezem h megnézi e...főleg ha előtte nap voltam már nála és látta a picit.

Hívd fel.

2010. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem kaptunk semmit, mert más tünet nincs.

Volt már így 2szer is, hogy 3-4 napig magas láz (40fokos) és semmi tünet. Most viszont ez más, mert hol lemegy hol meg felszalad a láza.

A doki azt mondta, ha a láz makacs, akkor pisivel együtt menjünk vissza.

A fogát már látom, mert a csücske nagyon ki akar jönni, de nagyon vastag az ínye, nehezen jön. Hetek óta szenvedünk vele, de ez már tényleg durva, ilyen még sosem volt...

A fülét nem piszkálja, a hasa sem fáj, de nagyon nyűgös.

Én is azon vagyok, hogyha sikerül pisit vadászni, akkor biztos ami biztos, megnézetem megint az orvossal. Inkább feleslegesen minthogy valami baj legyen később.

2010. máj. 7. 10:40
 4/5 A kérdező kommentje:

Most néztem, megint megy felfelé...38-at mértem. De sikerült pisit is szerezni, úgyhogy tuti visszamegyünk ma is.

Köszi a választ!

2010. máj. 7. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor irány a doki! Még egyszer jobbulást a picikének!
2010. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!