Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz baja?

Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 5 hónapos a kisbabám.nagyon jó evő,de mivel sajnos beteg egy jó pár napja nem eszik annyit amennyit szokott.ez persze normális,de ma 17 órakor evett aztán már nem aludt és fél 8kor megfürdettem,de nem akart enni.csak sírt bármit is csináltam vele.folyamatosan próbáltam megetetni de hiába és most elaludt.mindig átalussza az éjszakát de remélem most felébred enni.ugye nem lesz baja ha mégis reggelig alszik?
2017. febr. 2. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. :) Abból, hogy azt írod, jó étvágyú, gondolom nem alacsony súlyú baba.
2017. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
7 kg volt egy héttel ezelőtt.csak úgy sajnálom hogy nem lakott jól.imád enni.nyilván a betegség miatt van.
2017. febr. 2. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy :) vízzel azért szoktad kínálni, ha nem eszik rendesen?
2017. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze,most főleg mert antibiotikumot kap sajnos és a probiutikumot 2 óra múlva kell neki adnom feloldva vízben de sajnos sosem akar inni.nem csak most máskor sem.cumisüvegből egyáltalán nem fogadja el csak a tápszert kiskanállal szoktam adni neki vizet de 3 max 4 korty után kiköpi.nem tudom mibe kéne tenni a normaflore-t hogy megigya.
2017. febr. 2. 21:14
 5/10 Snorri ***** válasza:
69%
Próbálj egy kis higított gyümölcslevet. Csak legyen pici íze, hátha elfogadja.
2017. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnap megpróbálom.
2017. febr. 2. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Hígits gyümölcslevet, vagy kínáld babateával, hátha jobban elfogadja.

Semmi baja nem lesz, hogy kihagyott egy vacsit, nyugodj meg.

Jobbulást a bébinek!

2017. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ma töltötte a kislányom az 5. Hónapot. Kb 10 napja volt beteg. Takony, köhögés, alacsony láz és torokfájás.. Ez utóbbi miatt alig evett és csak sírt... sírt mert éhes volt de nem bírt enni. Keveset evett de az antibiotikumtól már a 3. Napon sokkal jobban volt és az étvágya is visszajött. Nem lett semmi baj abból hogy kevesebbet evett. Napi 3x kellett adnom antibiotikumot, fenistil cseppet, cebion cseppet és naponta egyszer fél normaflort.vettem egy pici 2,5ml-es fecskendőt. Bal kezemmel óvatosan becsúsztattam a kisujjamat az alsó innyéhez így akkor is ki tudtam nyitni ha összezárta, aztán a fecskendővel felszívott gyógyszert oldalra a pofijához nyomtam vele elég hátra. Azért nem a nyelvére mert egyrészt ha rajta van ki tudja köpni vagy fújni... másrészt így az ízét sem érzi annyira. Egyszerre kb a 2,5ml harmadát nyomtam be majd ha lenyelte újra igyan annyit. Pár perc alatt az összeset be tudtam adni neki egy héten keresztül. Most már szuperül van.normafloret is csak felszívtam vele és háromszorra a pofijához a szájába nyomtam eléggé hátra hogy egyből csak lenyelje. Nagyon könnyű volt így beadni neki és nem volt sírás se. A fecskendő 2ml-ig van skálázva de teljesen felhúzva 2,5ml ami pont a fél normaflore... maga a fecskendő kb 30 ft...
2017. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az enyém 4 hónaposan volt egyszer beteg, három napig alig evett, sírás volt folyamatosan, borzasztó három nap volt, aludni se tudott a hülye hörgőtágítótól, étvágya alig, láza volt, szóval elég rossz volt.

De semmi baja nem lett attól, hogy akkor pár napig alig szopizott. Előtte mondjuk kis pufók volt eléggé, hát láthatóan leadott belőle, de neki volt is miből :)

2017. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.mostmār sokkal jobban van.de azóta sem fogad el sem gyümölcslevet hígítva és hígítatlanul,teát sem.maradt a pár korty víz...
2017. febr. 8. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!