Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a cukrászdákban...

Szerintetek a cukrászdákban csinálnak álló mesefigura tortát is? Láttál már ilyet?

Figyelt kérdés

Micimackó tortát szeretnék rendelni egyéves kislányom születésnapjára.

Az is nagy dilemma hogy miből legyen, esetleg ha erre is adtok javaslatot azt megköszönöm.


Láttam már sok ismerősnél meg interneten is Micimackó tortát, de ott csak fektetve volt a figura. Állót is lehet kérni?


2010. máj. 7. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom lehet. bár fektetve biztonságosabb pl hazavinni. de ha kéred minden bizonnyal (egy kis felárért) vmivel megtámasztják neked.
2010. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben jártam pár évvel ezelőtt, pontosan ezt szerettem volna. Le is beszéltem Szegeden egy neves cukrászdában a dolgot, mire kiderült, hogy csak fekvőt lehet csinálni. Azt mondták, hogy állót nem lehet, nem tudják megoldani. De máshol sem , azóta sem láttam ilyet.Úgyhogy olyan szoktunk venni, aminek a tetején festett ostyalap van és marcipán mesefigura a tetején.
2010. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát mesefigurást ugyan nem tudom, hogy csinálnak-e, de nekem csináltak álló gombát, mellé hupikék törpikéket tettek marcipánból. Ilyen alapon biztosan van aki jókora felárárt megcsinálja.
2010. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, nem tudom aktuális e még, de mi pesten a ráday utcában szoktunk néha figurás tortákat készítettni, a honlapján van fent pár fotó (figurás torták közt) ott például van egy ücsörgő kiselefánt :)

[link]

2010. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!