Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell sterilizálni?...

Mikor kell sterilizálni? Szülés előtt is már lehet vagy csak használat előtt 1 nappal? Lehet mindent (cumit, szívókát, üveget stb. ) sterilizálni a Chicco-ssal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább frissen tenném. A sterilizáló folyadék helyett pedig inkább főzd ki ezeket, vagy gőzsterilizálóval fertőtlenítsd. Folyadékot csak a játékokhoz, egyéb dolgokhoz használtam, mert ez mégiscsak vegyszer. Azt hogy mit lehet vele, inkább az adott termék csomagolásán nézd meg, ált feltüntetik a fertőtlenítés ajánlott módját.
2010. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használhatsz mindenre folyadékot, én is úgy csináltam. Volt sterilizálónk is, de ha szüleimnél voltunk, azt nem húztam magammal. Azért használható már újszülött kortól, mert semmi káros anyag nincs benne. Frissen sterilizálnám.
2010. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig kell benne hagyni a cuccokat?
2010. máj. 8. 07:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is chicco sterilizálót használtam, 1 liter vízhez kellett fél kupak, 30 pecig kellett benne hagyni a dolgokat. Nekem a védőnő azt tanácsolta, h utána alaposan át kell mosni a dolgokat forró vízzel, hogy ne maradjon rajta semmi vegyszer.
2010. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!