Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos babam 5900g, ez...

8 honapos babam 5900g, ez normalis? Teljesen egeszseges, mindent megeszik csak keveset!

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 15:46
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A gyerekorvos azt mondta az a lenyeg,hogy nem fogyott!Nem is megyek hozza többször az biztos! 5900g 64cm es kislany!
2010. máj. 7. 17:00
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat,remelem majd csak elkezd hizni a picikem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 7. 17:05
 13/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg. Bízz a dokiban. Anyukám mesélte, hogy bármit csinált amikor baba voltam,és nem ettem. Volt, hogy egyszerre több dologgal is próbálkozott és csak néhány kanállal fogadtam el. Anyatej sem kellett. 1évesen 7,5kg voltam és egészséges. Felnöttem és most nekem van 3 fiam(szerencsére ők esznek/ettek)) 3.fiam sem egy gömbőc(7,5hós 72cm, 7400g) Ne hagyd magad rémisztgetni. Üdv
2010. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17.06. Elfelejtettem. Nálunk 4-5-6 hós kora körül volt, hogy nem hízott vagy csak 10-15dkg-t.Nekem is azt mondta a doki, hogy 1-2 akár 3hónapon keresztül ez nem nagy tragédia, csak ne fogyjon. Ha nagyon nem bízol benne keress fel egy másik orvost, hogy megnyugodj.
2010. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ne "tömd" sok cukros dologgal, meg mindennel "csak azért" hogy hátha attól hízik.

Azt mondod, kiegyensúlyozott, jól fejlődik.

Éppen ebben a korban indul be vehemensen a mozgásfejlődés, jóval többet "égetnek el", mint előtte a jobbra-balra nézegetéssel...

Viszont a hozzátáplálás ilyenkor még csak kezdeti stádiumban van, tehát abból meg nem fogyasztanak mennyiséget.

Én kérdeztem, hogy mennyivel született, vészesen azért ez nem kevés.

Enyém is 8 hónapos most, 6 hetente járunk mérni, előző alkalommal 140g-ot hízott csak és nekünk is felírt tápszert (én nem váltottam ki), és köv. alkalommal rendben találta az orvos.


Te látod, hogy jól van-e, ne higgy mindenkinek, aki egy ránézésre azt mondja, hogy nem jó ez így...


Testhosszra mennyi?

2010. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
56%
jajj, bocsánat, látom hogy 64 cm.
2010. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
67%
A centi a kilókhoz jól illeszkedik, szerintem majd belehúz később, a babák fejlődése nem lineáris!
2010. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a batoritast,kicsit megnyugodtam!!!!!!
2010. máj. 7. 17:38
 19/25 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj főleg ha megnézték és minden rendben van vele. Ekkora és kész. Az enyém is pici, 15 hónaposan 8,5 kiló és 78cm. 8 hónaposan olyan 7 kiló lehetett ha jól emlékszem.
2010. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ha kivizsgálták a babát, és mindent rendben találtak, akkor ne aggódj!Más lenne a kérdés, ha nem vizsgálták volna, de Te is azt irod, hogy egészséges, kiegyensúlyozott, szépen fejlődik amúgy.

Tényleg kár feleslegesen cukorral "hizlalni", az csak "tüneti kezelés" lenne, de ha nincs semmi baja, akkor ezzel inkább ártasz, mint használsz neki. Ő ilyen kis nádszálkisasszony-alkat :-))

2010. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!