Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha bemegyek egy teljesen...

Ha bemegyek egy teljesen egészséges babához a kórházba azon a napon amin született, csak üveg mögül láthatom, vagy kitolják? Nővérem kisfia.

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez kórháztól függ, Nyíregyházán kitolják megmutatják:)
2010. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg kórházfüggő!

Voltam már olyan kórházban is, ahová a kórterembe is akárhányan bemehettek, de olyanban is, ahol végig nem lehet bemenni, az anyuka pedig nem jöhet ki a kicsivel.

2010. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Győrben az anyjával van a kórteremben, az megy be, aki akar, marad, amíg az anyja engedi, ölbe is veheti, ha az anyuka odaadja.
2010. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk (Jahn Ferenc, Dél Pesti) csak üvegen keresztül lehetett megnézni, csak Apuka jöhetett be. És csak akkor menj be szerintem, ha kimondottan hív a nővéred, mert én még a szüleimet sem hívtam, nehéz szülés volt. Csak Apának örültem azon a pár napon. Nem bántásból írom, csak ilyenkor az Anyuka igényei a legfontosabbak.
2010. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SOTE II-n is csak az üvegajtóhoz lehet tolni a babát. Apa majd' megőrült, hogy nem foghatta meg.
2010. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!