Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki rendelne futártól frissen...

Ki rendelne futártól frissen készített, meleg bébiételt, ami állítólag teljesen egészséges?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért nem rendelénék, mert

1. Mi az hogy állítólag? Nekem a gyermekemmel kapcsolatban elég kevés az,ha valaki azt mondja hogy valami állítólag egészséges

2. Nem látom,hogy ki, mikor milyen körülmények közt készíti, miből,és hogyan tárolja

Akkor már inkább üveges bébiétel, mert arra olyan szigorú előírások vannak, hoyg tuti nem kerülhet bele semmi,ami nem oda való.

2010. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem rendelnék, teljesen egyetértek az előttem szólóval! Szerintem nem nagy kunszt főzni a babónak, én mindig kész vagyok 15 perc alatt vele, miközben a saját ebédemet főzöm, megcsinálom az övét is. Ráadásul nagyon jó érzés, h. én készítem el szívvel-lélekkel az ennivalóját.
2010. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én nem
2010. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!