Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet buta kérdés, de tanácsta...

Lehet buta kérdés, de tanácstalan vagyok! Lehet adni akkor is csipkebogyó-málna instant teát 7hónaposnak?

Figyelt kérdés
Bizonyos okok miatt még csak almát és sütöttököt kapott enni.
2017. febr. 7. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor is... Mikor is?
2017. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi kimaradt,hogy ha még nem kapott málnát. Tudom hogy 1éves kortol lehet adni a málnát
2017. febr. 7. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Velemenyem szerint, ilyen vackot senkinek nem kene fogyasztania, nem hogy egy babanak... azert ha mar egy teat sem vagyunk kepesek elkesziteni, ott nagy baj van. Az instantot is ugyanannyi egyebkent megcsinalni, mint a simat. Viz megmelegit, teafu bele. Hagyod 2 percig es kesz,.lehet inni. Es meg cukor sincs benne, sokkal jobb.
2017. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Egyet értek abban, hogy instant teát ne adj neki :/ annál már a sima tea is jobb akkor is, ha agyoncukrozod. Én nem adnék ilyen instant szrságokat a babámnak. Nincs is semmi köze annak se a csipkebogyóhoz, se a málnához, mert csak mesterséges aroma van benne.
2017. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
A sima vízre nem gondoltál? Az lenne a legjobb választás. Babavíz, vagy forralt-hűtött csapvíz.
2017. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Anyukam szerint mindannyian imadtuk az instant teat, o cukrozottat vett vagy cukrot rakott bele, sot meg a bebietelekbe is egy kicsit. Jelentem, mindharman vekonyak vagyunk, es nincsenek rossz fogaink.
2017. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
az istant tea cukor hordozón van, tehát sokkal több cukrot adsz neki, mintha sima teát főznél. Egyébként a málnában és az eperben a magok és a szőrök az allergizálók, azért nem ajánlják 2 éves korig, de az ipari málnaporban (ami az instant teában is van), ez nincs, mert megszűrik mikroszűrőn a feldolgozás folyamán. Szóval adni adhatsz, mert nem allergizál, viszont a cukor miatt én sem adnám. Én sima filteres gyümiteát főztem, és ha simán nem issza meg, mehet bele egy kis xilit =nyírfacukor) ami fogbarát.
2017. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!