Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan keszitsem el a csipkebo...

Hogyan keszitsem el a csipkebogyo teat 4 honapos kisbabanak hogy ne legyen eros neki?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért kell neki csipkebogyó tea? Indokolt?

Ha nem akkor ne adj neki. Pláne ne ilyen nagy melegben teát. Szárít. Én legalábbis csak babavizet adok.

2015. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
SEHOGY,te észlény!
2015. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A csipkebogyó teát 6 hónapos kortól javasolják, de csak húgyúti fertőzések és megfázás kezelésére, általános folyadékpótlásnak nem.
2015. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Doktorno javasolta, te eszleny.

Hasmenes miatt kell adnunk neki.

2015. júl. 4. 17:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel babamosoly csipkebogyó teát? Az biztosan nem olyan erős!
2015. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, melyikünk az észlény, talán a kérdésben is feltüntethetted volna, hogy orvosi javallatra adnád. De ha már az orvos javasolta, talán tőle kérdezd, ne az itteni laikus észlényektől!
2015. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocsanat, hogy nem irtam ki minden informaciot, nem tudtam, hogy ha nem irom ki, hogy orvosi javaslatra kell adnunk akkor mindjart nem jo es hulyek vagyunk. Doki azt mondta, hogy eleg 2-3x belemartani a filtert vizbe, de annyitol se ize se buze a teanak, azert kerdezem, hogy milyen kell hogy legyen.
2015. júl. 4. 18:06
 8/15 anonim ***** válasza:

Este áztass be egy bögre langyos vízbe két-három bogyót összevágva, vagy egy csapott kiskanálnyit ha őrlemény. Reggel szűrd le, tedd félre a lét. Ezután a bogyókat forrázd le, hagyd pár percig. A két lét öntsd össze, de csak ha a forró már nem forró! Így mind a C-vitamin, mind az egyéb vitaminok és ásványi anyagok kivonódnak a csipkebogyóból.


Azt egyébként még soha az életben nem hallottam hogy a csipkebogyó jó lenne hasmenésre.

2015. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ha filteresed van, azzal ugyenezt kell csinálni
2015. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso! En sem hittem el addig amig nem probaltam ki magamon amikor ment a hasam. :)
2015. júl. 4. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!