Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magától le fog szokni a...

Magától le fog szokni a ciciről? Hogyan legyen a étkezése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kisfiam már 15 hónapos, és eddig szoptattam,mert valamennyi tejem még van.

Leírom egy nap kb mikor eszik, és arra lennék kiváncsi hogy ha abbahagyja a szopizást, ez hogy változik?


most reggel 6kor szopizik ( általába nyöszörög álmába hogy éhes)

Aztán 9kor tízóraizik

12-12:30körül ebéd

4kor uzsonna

7kor vacsora, plusz fél9kor altatáskor szopizik


Így láthatjátok hogy csak reggel, és este cicizik.

Tegnap este viszont nem volt hajlandó 3 kortynál többet szopizni, és vártam hogy majd éjszaka felébred hogy megéhezett, de most, reggel 9kor kelt fel.

Én megmondom az őszintét, nem keltettem fel hogy szopizzon, de az kicsit aggaszt hogy utoljára tegnap 7 körül evett, most pedig már 9 óra.

Ez nem sok idő azért evés nélkül?

Lehet hogy mégse fog leszokni a ciciről, csak egyszerűen most ilyen kedve volt, hogy elmaradt a cicizés, de akkor is lassan abba szeretném hagyni, és akkor is érdekelne hogy hogy lesz ez?

Reggel 7kor keltsem fel, hogy reggelizzen?

Mert általába este9-től reggel 8-9ig alszik.



2017. febr. 11. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Cici helyett este tejital vagy reggel? Ha ő nem kéri a cicit akkor ne erőltesd adj mást helyette
2017. febr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szóval este VAGY reggel? az a kérdésem, hogy ha nem kel fel magától reggel, akkor hagyjam aludni? Szóval ha cici helyett tejitallal próbálkozunk, akkor elég egyik étkezést helyettesíteni?
2017. febr. 11. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:
nalunk is ugy hagyta el, hogy szivott belole harmat aztan hagyta...1 eves volt akkor. en tejitallal inditottam reggel este (vacsit kicsit elobbre hozva) aztan 2-3 het alatt bevezettem a tehentejet, es akkor 2 eves koraig csak estere kapta a tejitalt, 2 eves kora ota pedig tej reggel este
2017. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson felkelteni egy gyarapodási problémával nem küzdő gyereket azért, hogy megetesd!!
2017. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 babyboom567 ***** válasza:

az én kisfiam ma 2 hónapos,és 3 hete csinálja ezt hogy éjjel max 2-3 kortyot eszik és alszik reggelig.Volt olyan éjjel ,hogy egyáltalán nem kért,aztán reggel 7 kor sem kért semmit,se táipt se teát,se cicit.

Kakis, pisis pelus van,rendesen hízik,már 6 kiló.

2017. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!